Pasodino simbolinę obelėlę

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras 2012 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. A1-49 patvirtino Vietos bendruomenių savivaldos 2012 m. programos įgyvendinimo aprašą. Juo remdamasi Kauno rajono savivaldybės taryba patvirtino lėšas, skirtas vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti. Kuriamos vietos bendruomenių tarybos didins vietos bendruomenių savivaldą ir savarankiškumą, spręs aktualius klausimus, turės daugiau galimybių aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo viešiesiems poreikiams tenkinti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, finansavimą gauti galės veiklos, skirtos labiausiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir grupėms, vaikų ir jaunimo užimtumui, kultūriniams ir švietėjiškiems renginiams, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui, sportui ir sveikatinimui ir kitoms, vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančioms iniciatyvoms.

Balandžio 13 d. Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, kartu su dar dešimties savivaldybių vadovais, pasirašė pirmąsias vietos bendruomenių savivaldos sutartis, ir šio susitikimo metu socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas įteikė simbolines dovanas – obelaites. Šią savaitę obelaitė buvo pasodinta Kauno rajono socialinių paslaugų centro kieme. Į mažą medelio sodinimo šventę atvyko ne tik savivaldybės vadovai – meras V. Makūnas, jo pavaduotojas Antanas Makarevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė, bet ir Šeimos gerovės skyriaus vaikų dienos centro vaikai iš Domeikavos. „Tegul auga ir klesti, prižiūrima ir puoselėjama, o mes visi susirinksime po kelerių metų skanauti obuolių nuo šio simbolinio medžio“, – palinkėjo visiems susirinkusiems R. Popovienė.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė