Seimo narės R. Popovienės susitikimai su kėdainiečiais

Rinkimų kampanijos metu visi kandidatai žada, kad po rinkimų nepamirš savo rinkėjų, padės jiems, lankysis jų darbo ir gyvenamosiose vietovėse. Pasibaigus rinkimų maratonui, dažnai pažadus pamiršta, bet Seimo narė Raminta Popovienė, kandidatavusi Kauno-Kėdainių rinkimų apygardoje, tvirtai laikosi savo pažado -  dirbti taip, kad pateisintų rinkėjų viltis.

Prieš prasidedant LR Seimo pavasario sesijai, Raminta nuolat lankėsi savo apygardos Kėdainių rajono Krakių, Josvainių, Pelėgnagių, Pernaravos seniūnijose. Į Seimo narę žmonės kreipėsi labiausiai jiems rūpimais žemės nuosavybės, statybų leidimų, pensijų skyrimo bei perskaičiavimo, šilumos kainų ir kitais klausimais.

R. Popovienė su Krakių ir Pelėdnagių seniūnais aptarė aktualius seniūnijoms klausimus, susijusius su socialinėmis problemomis, jaunimo užimtumu, nedarbu. Pernaravoje  prie apskrito stalo kartu su seniūnijų darbuotojomis buvo gvildenami socialinių darbuotojų darbo ypatumai, o, apsilankius Pernaravos ambulatorijoje, aptarti aktualūs sveikatos apsaugos kaime klausimai.

Seimo narė Langakių bibliotekoje susitiko su Langakių ir Aukšdvario kaimų gyventojais, kurie Ramintai Popovienei išsakė jiems aktualias problemas:  kelio Čekiškė – Vincentava asfaltavimas, medicinos punkto ir bibliotekos išlikimas. Šiuo metu Langakiuose ir aplinkiniuose kaimuose gyvena 429 gyventojai, o iki seniūnijos – net 19 km. Žmonėms toli ir nepatogu nuvykti pas gydytoją, todėl medicinos punkte dirbantis bendruomenės slaugytojas, kuris šiuo metu dirba tik 0,25 etato,  labai padeda, suteikdamas pirmąją pagalbą, ištikus nelaimei, o vyresnio amžiaus žmonėms, kurių kaime dauguma, suleidžia vaistus bei suteikia kitą pagalbą. Pokalbio su Langakių filialo bibliotekininke metu paaiškėjo, kad labiausiai kaimo bibliotekoje trūksta populiarių knygų suaugusiems. Seimo narė planuoja šią problemą išspręsti savo jėgomis – organizuoti tokių knygų dovanojimo akciją. Dėl kitų problemų ketina kreiptis į Kėdainių savivaldybės merą ir spręsti kartu.

R. Popovienė ypač domisi socialinėmis, sveikatos apsaugos, jaunimo problemomis, bendrauja ir bendradarbiauja su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, kurios dirba šeimos stiprinimo, neįgaliųjų ir pagyvenusių žmonių veiklos srityse. Dirbdama Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje, koordinavo vaikų ir moksleivių užimtumo, neformalaus ugdymo, vasaros poilsio, sveikatingumo programų vykdymą, o  dirbdama Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktore subūrė bendraminčių komandą, su kuria kūrė ir plėtojo socialinių paslaugų infrastruktūrą Kauno rajone. Centro pagrindinė veikla – socialinių paslaugų organizavimas neįgaliesiems, pagyvenusiems vienišiems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms ir šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus. 2011 m. Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimu Raminta buvo paskirta eiti Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Seimo narė džiaugiasi, kad mūsų krašto žmonės yra pilietiški ir tiki, jog Lietuvos politiniame gyvenime bus mažiau savanaudiškumo, daugiau atsakomybės bei pagarbos žmogui, nes tik tada galėsime gyventi oriau ir su didesne viltimi žvelgti į ateitį.

LR Seimo narė Raminta Popovienė rinkėjų laukia kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį Kėdainiuose S. Jaugelio Telegos g. 2-310, nuo 10 iki 12 val., o kiekvieną pirmadienį nuo 13 iki 16 val. biure dirba padėjėja.

Genovaitė Noreikienė


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė