„Gerumo ąžuolui“ – jau penkeri

Viešoji įstaiga „Gerumo ąžuolas“, vienijanti įvairių profesijų bei socialinių sluoksnių žmones, atšventė savo įkūrimo penktąjį gimtadienį. Ta proga vardiniais medaliais ir angelais buvo apdovanoti tie, kurie savo veikla prisideda prie Lietuvos gamtos puoselėjimo, ekologiškų sprendimų diegimo ir veiklos „Gerumo ąžuolo“ sambūryje.

Garbingą apdovanojimą – specialiai šiai progai Lietuvos monetų kalykloje nukaldintus vardinius medalius, turinčius atitikties sertifikatus ir apdovanojimo miniatiūrą – gavo penki šį renginį savo vizitais pagerbę svečiai: už nuopelnus „Gerumo ąžuolui“ ir Lietuvos gamtos apsaugai bronziniai medaliai įteikti Kauno rajono merui Valerijui Makūnui, Šakių rajono merui Juozui Bertašiui, Šakių rajono urėdui Sigitui Tamošaičiui ir verslininkei Julijai Dainelienei.

Sidabrinis medalis už ypatingus nuopelnus Lietuvos gamtos apsaugai, „Gerumo ąžuolui“ ir pasaulinei gamtos apsaugai įsegtas kadenciją baigusiam respublikos prezidentui Valdui Adamkui. Prezidentas V. Adamkus yra ir šios organizacijos garbės narys, kiek galėdamas mielai dalyvaujantis svarbesniuose „Gerumo ąžuolo“ renginiuose.

Dar šešetas politikų ir verslininkų už aktyvią veiklą gamtos apsaugos srityje ir nuopelnus „Gerumo ąžuolui“ buvo apdovanoti simboliniais angelais.

Gimtadienio šventė, prasidėjusi šventomis Mišiomis didingoje Vilkijos bažnyčioje, buvo pratęsta minėjimu. Jo metu Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas pasveikino „ąžuoliečius“ su nors ir nedideliu, bet gražiais darbais papuoštų gimtadieniu ir palinkėjo entuziastams sėkmės bei įkvėpimo jų prasmingoje veikloje.

Šventėje susirinkusiems svečiams dainavo Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“, grojo pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“ ir kvartetas „Quattro Grazioso“, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Rita Preikštaitė ir Tomas Ladiga.

Renginio pabaigoje bažnyčios šventoriuje svečiai pasodino simbolinį ąžuoliuką – šios gražios šventės atminimo ženklą. Ant ąžuolėlį juosiančios baltos tvorelės užkabinta lentelė byloja, kad medelis pasodintas pažymint sambūrio „Gerumo ąžuolas“ 5-ąsias įkūrimo metines, dalyvaujant J.E. Lietuvos Respublikos prezidentui Valdui Adamkui.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė