Metų ūkio vardas “­−” Alšėnų seniūnijos ūkininkams

Devynioliktą kartą Kauno rajono ūkininkai pagerbė darbščiausius, sumaniausius savo bendruomenės narius tradicinėje „Metų ūkio“ šventėje. Lapkričio 22 dieną į restoraną „Via Baltica“ pasidžiaugti derlingais metais, paminėti, kuo ypatingi jie buvo visiems žemdirbiams, pasibūti kartu rinkosi Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) Kauno rajono skyriaus nariai, rajono savivaldybės vadovai, įstaigų ir uždarųjų akcinių bendrovių atstovai.

„Esate tie Kauno rajono gyventojai, kurie savo kasdieniu darbu puoselėja ir patvirtina mūsų – žemdirbiško krašto – vardą. Žinau, kad šie metai visos Lietuvos ūkininkams nebuvo šykštūs – ne veltui grūdų derlius vadinamas rekordiniu. Tačiau Kauno rajono ūkiai visais metais pagal derliaus ir derlingumo rodiklius stovi ant aukščiausių laiptelių visos Respublikos mastu,“ – sakė į šventės svečius kreipdamasis Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Rajono meras kartu su savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėju Alvydu Rimdeika įteikė garbingiausius vakaro apdovanojimus, skirtus „Metų ūkio“ konkurso nugalėtojams. Šio konkurso metu renkant geriausius iš geriausių Ūkininkų sąjungos narių ūkius, atsižvelgiama ne tik į ekonominius rodiklius, gražų tvarkymąsi, bet ir dalyvavimą kaimo bendruomenių veikloje, gamtos išteklių tausojimą, sodybų, pastatų priežiūrą, atkreipiamas dėmesys ir į ūkininkų išsilavinimą, kvalifikaciją, dalyvavimą įvairiuose mokymuose. Pasak LŪS Kauno rajono skyriaus vadovės Genutės Staliūnienės, nugalėtojus išrinkti nebuvo lengva, komisija apvažinėjo visus konkurse dalyvavusių kandidatų ūkius.

Mūsų rajono stikliaus Audriaus Vaišnio kurtos meniškos statulėlės atiteko trims ūkininkų poroms: pirmosios vietos laimėtojams Lolitai ir Antanui Juočioniams iš Alšėnų seniūnijos, antrosios – Alinai ir Laimiui Šileikams iš Zapyškio seniūnijos, trečiosios – Inesai ir Olegui Naturjevams iš Vandžiogalos seniūnijos. „Metų ūkio“ nugalėtojai L. ir A. Juočioniai ūkininkauja jau vienuoliktus metus, 550 ha nusidriekusiame savo ūkyje jie plėtoja augalininkystę.Mero padėkos už paramą ir bendradarbiavimą sprendžiant žemdirbių problemas Kauno rajone buvo įteiktos rajono Tarybos nariams Romui Majauskui ir Vytautui Žmuidzinavičiui.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė