A. Brazausko ranka globojo ir Kauno rajoną

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje spalio 7 dieną vyko Viliaus Kavaliausko knygos „Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis“ pristatymas.

Dar renginiui neprasidėjus prie parduodamų knygų nusidriekė eilė ir kelios knygų dėžės kaipmat ištirpo. Autorius skėsčiojo rankomis, o sklaidomų knygų lapai jau šiugždėjo salėje.

Susitikime dalyvavo šešerius metus Prezidento A. Brazausko patarėju dirbęs knygos autorius žurnalistas Vilius Kavaliauskas, ilgametis LR Seimo narys, Kovo 11-osio Akto signataras Česlovas Juršėnas, aktorius Dalius Mertinas.

V. Kavaliauskas išklausė daugiau nei 400 žmonių – Prezidento artimųjų, oponentų, bendražygių, užsienio šalių prezidentų – ir į knygą sudėjo 146 jų liudijimus.

Pasakojimai apie A. Brazausko asmenybę ir jo veiklą dalyvius ir stebino, ir kėlė šypsenas. Nuotykiai kelionėse, susitikimuose, medžioklėje. Negirdėti Prezidento gyvenimo faktai.

„A. Brazauskas visada mokėjo išklausyti. Jis išvaikščiojo ir išvažinėjo visą Lietuvą, pažinojo kiekvieną jos kampelį. Mokėjo bendrauti su žmonėmis. Siekiau, kad knygoje būtų tai, ko dar nežinojome apie Prezidentą. Ir, manau, man tai pavyko“, –  pasakojo autorius.

„Knygą sumanėme su žmona. Vis pagalvodavom, kad reikia parašyti šiltai, šeimyniškai. Apie dėmesingą, šiltą ir trapų, visuomenei dar ne visai gerai pažįstamą šalies vadovą“, – kalbėjo Prezidento žentas D. Mertinas.

Už knygos pristatymą svečiams padėkojo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

„Teko dalyvauti ne viename susitikime su Prezidentu. A. Brazausko ranka globojo ir Kauno rajoną. Jis padėjo gauti lėšų Babtų mokyklai, džiaugėsi vykdomais projektais Zapyškyje“, – dalijosi prisiminimais meras.

Brazausko knygos pristatymas 5

Brazausko knygos pristaymas 1

Brazausko knygos pristatymas 2

Brazausko knygos pristatymas 3


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė