„Akacijų alėja“ „-“ jau šeštadienį

Liepos 11 d. į nediduką Kulautuvos miestelį plūs tūkstančiai dainuojamosios poezijos mylėtojų. Kaip ir kiekvienų metų vidurvasarį, juos čia trauks bardų festivalis „Akacijų alėja“. Šiemet jis džiugins ir ilgai šioje scenoje lauktais, ir jau spėjusiais festivalio gerbėjams atsiskleisti atlikėjais.

„Per penkiolika metų „Akacijų alėja“ užaugo nuo mažo dainuojamosios poezijos mėgėjų renginuko iki didžiulio festivalio, sunkiai talpinančio iš visos Lietuvos suvažiavusius gerbėjus. „Akacijų alėja“ šiandien – ne tik vienas didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių festivalių šalyje. Tai – Lietuvos kultūros reiškinys“, – teigia Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Į jubiliejų švenčiančios „Akacijų alėjos“ sceną lips 10 kūrybinių vienetų. Festivalio (ir šalies) scenoje debiutuos DAINOS TEATRAS pagal Vidą Bareikį.

Po šešerių metų Kulautuvos pušyne vėl dainuos lietuvių liaudies dainų atlikėja VERONIKA (Povilionienė).

Festivalyje debiutuos Juozas ERLICKAS ir gintarinio gyvenimo („Amberlife“) lengvojo roko muzikos atlikėjas Edgaras LUBYS.

Su penkioliktuoju gimtadieniu sveikins neįprasta dainavimo maniera traukianti minias solidžiuose Europos muzikos klubuose Alina ORLOVA.

Scenoje pasirodys  „Akacijų alėjoje“ dar nedainavęs, bet gebantis tapti kukliu baladininku, pritariant tik rojaliui, Vaidas BAUMILA.

Po penkerių metų grįš pritriukšmavusių „Chorų karų“ finalininkė Laura REMEIKIENĖ, pasirodysianti su CHAMELEONU.

Dainuos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos ir Rusijos teatro ir kino žmogus bei skaitovas, dainininkas, solistas, absoliutus žiūrovų salių nugalėtojas Vladas BAGDONAS.

Įdomu bus klausytis dainuojamosios poezijos hiphopo ritmu, atliekamos muzikos apdovanojimų M.A.M.A laureatų JAMA ir V.

Be Virgio STAKĖNO – „folkdinozauro“ – jau nebeįsivaizduojame festivalio scenos. Per 40 metų scenoje jis vis dar turi ką pasakyti savo žiūrovui.

Įžangos koncerte pasirodys „Mažosios akacijos“ konkurso nugalėtojai: Anna POLUKORD, Ieva PRŪSAITĖ, Viktorija PRANAITYTĖ ir Emilija BULOTAITĖ bei V. Kernagio VII konkurso „Mūsų dienos – kaip šventė“ nugalėtoja Gabija PETRAUSKAITĖ.

Bardų festivalio „Akacijų alėja“ rengėjai – Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo United Service“ – liepos 11 d. žada didelę dozę pačių geriausių emocijų, gausybę naujovių ir atgaivą kiekvieno atvykusiojo sielai.

Platesnė nuolat pildoma informacija skelbiama www.akacijualeja.lt ir festivalio FB profilyje https://www.facebook.com/AkacijuAleja.

Primename, kad renginys – N E M O K A M A S. Pradžia 17 val.

image description


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė