Alyvų gatve Karmėlavoje sunkiasvoris transportas nebevažiuos

Sunkiasvorio transporto eismas Karmėlavos Alyvų gatve jau uždraustas. Į Teritorinės muitinės sandėlius vilkikai važiuoja greta Pievų gatvės nutiesta specialia įvaža.

Lapkričio 11 d. Kauno rajono savivaldybės vadovai susitiko ir už bendro projekto įvykdymą padėkojo „Kauno aerouostas“ direktoriui Jonui Gurskui, „Regiono keliai“ direktoriui Vidmantui Lisauskui, „Kauno tiltų“ ekonomikos direktoriui Eugenijui Urlikui, „Aviacijos paslaugų centro” direktorei Jūratei Šupinienei.

Sprendimas nutiesti įvažą į muitinės sandėlius buvo priimtas šių metų liepą. Įgyvendinti projektą geranoriškai padėjo Seimo narys Antanas Nesteckis, Tarptautinio Kauno oro uosto vadovas Jonas Gurskas, o Susisiekimo ministerija skyrė finansavimą – 700 tūkst. litų.

„Alyvų gatvės gyventojai daug metų skundėsi, kad gyvenimas šalia muitinės sandėlių tapo nepakeliamas. Vilkikai siaura gatvele važiuodavo visą parą. Žmonės kentė nuo smogo, dulkių, vibracijos, buvo nesaugu. Dabar situacija visiškai pasikeitė“, – dėkojo vadovams Lidija Morkūnienė, šios gatvės gyventoja.

Dar prieš gerą dešimtmetį buvo kalbama apie Karmėlavos aplinkkelio tiesimą, tačiau keitėsi valdžios, o aplinkkelio projektas buvo atidėtas, teisinantis esą trūksta lėšų.

Problemos sprendimas nedovanotinai užsitęsė, todėl Kauno rajono meras Valerijus Makūnas sukvietė įvairių žinybų atstovus. Apsvarsčius keletą variantų, buvo priimtas sprendimas, kurį pavyko įgyvendinti per keletą mėnesių.

„Jei reikėtų tokiais trumpais terminais, milžiniškomis sumomis pakartoti panašų projektą – lengva nebūtų. Tai sektinas pavyzdys, kai darniai sujungus verslo, oro uosto, savivaldybės pastangas, buvo pasiektas toks puikus rezultatas“, – kalbėjo meras.

Savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis tikino, kad ateityje Pievų gatvę ir įvažą į muitinę ketinama atskirti akustine sienele.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė