Didžiausia Kinijos arbatos gamintoja žvalgosi Kauno rajone

Kinijos arbatos milžinės, bendrovės „Yunnan Dianhong Group“ prezidentas Wangas Tianquanas puikiai įvertino Kauno laisvąją ekonominę zoną (LEZ) kaip vieną strateginių vietų, iš kurios būtų galima plėsti arbatos eksportą.

Antradienį kinų delegacija lankėsi Vyriausybėje, kur ją priėmė Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, o trečiadienį susitiko su Kauno rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu ir Kauno LEZ direktoriumi Vytu Petružiu.

„Yunnan Dianhong Group“ vadovai yra nusprendę registruoti veiklą Lietuvoje. Čia ketinama atidaryti administracinį biurą ir paslaugų centrą, kuris aptarnautų Europos Sąjungos vartotojus.  „Lietuva buvo pasirinkta kaip kompanijos veiklos ir rinkodaros buveinė“, – pabrėžė W.Tianquanas pridurdamas, kad ateityje Lietuvoje būtų galima įsteigti ir arbatos apdirbimo įmonę.

„Esame atviri investicijoms ir pasirengę padėti įgyvendinti jūsų projektus“, – patikino V. Makūnas.  Kompanijos „Yunnan Dianhong Group“ centrinė būstinė įsikūrusi Kinijos pietryčiuose, 45 mln. gyventojų turinčioje Junano provincijoje, garsėjančioje turistų lankomais objektais ir aukštos kokybės arbata, ypač vadinamuoju pueru.

Kauno rajono savivaldybė jau yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį ir su netoli Šanchajaus esančia Dziašano apskritimi.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė