EKONOVUS vadovai atsiprašo dėl neišvežtų šiukšlių

Kauno rajono savivaldybė gavo daug gyventojų skundų dėl laiku neišvežtų šiukšlių konteinerių.  Aplinkos skyriaus vedėjas Darius Šlapikas pastebėjo, kad ypač daug skundų susilaukta iš Ramučių, Sergeičikų, Batniavos, Noreikiškių, Bajorų kaimų, Gaižinėlių sodų bendrijos. Daug netvarkos atsirado ir prie kai kurių kapinių.

Mero pavaduotojas Jonas Gurskas antradienį sušaukė skubų pasitarimą, į kurį pakvietė Kauno rajoną aptarnaujančios atliekų tvarkymo įmonės „Ekonovus“ vadovus. „Vasarą, per karščius, laiku išvežti šiukšles itin svarbu“, – pastebėjo vicemeras.

„Ekonovus“ Vakarų Lietuvos regiono vadovas Romas Draskinis pripažino, kad nesusipratimų išvežant šiukšles iš tiesų buvo. „Sutriko logistikos sistema, o padalinio vadovas nesugebėjo susidoroti su iškilusiais sunkumais“,- aiškino R. Draskinis.

Jis tvirtino, kad bendrovė jau priėmė sprendimus: paskyrė naują padalinio vadovą, pakeitė vairuotoją, sutvarkė logistikos sistemą.

„Paslaugą privalome teikti kokybiškai, o dėl susidariusių nepatogumų nuoširdžiai atsiprašome gyventojų“,- kalbėjo R. Draskinis.

Naujasis „Ekonovus“ Kauno padalinio vadovas Ričardas Ignas Simonaitis tvirtino, kad darbai jau styguojami ir pažadėjo glaudžiau bendrauti su gyventojais, seniūnais.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė