Garliavos, Akademijos ir Raudondvario seniūnijos „-“ 2020 metų saugiausios Kauno rajone

Kauno rajono savivaldybė kartu su Kauno apskrities policija kasmet vykdo projektą „Saugiausia Kauno rajono seniūnija“. 2020 metų saugiausiomis pripažintos Garliavos, Akademijos ir Raudondvario seniūnijos. Jų lauks diplomai, dovanos ir 300 eurų vertės prizai.

Renkant saugiausias seniūnijas yra atsižvelgiama į seniūnų veiklą saugios aplinkos kūrimo ir puoselėjimo srityje, ar gyventojai yra aktyvūs, kuriant saugią aplinką, bei koks nusikaltimų skaičius tose seniūnijose.

Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Aleksejus Chraminas akcentavo, kad didėjančiam saugumo pojūčiui Kauno rajone įtakos turėjo seniūnų iniciatyvumas, bendruomenių veikla, gyventojų pilietiškumas, savivaldybės investicijos, sprendžiant saugumo klausimus, ir, žinoma, kasdieninės policijos pastangos.

„Pernai Kauno rajone buvo įkurta daug naujų saugios kaimynystės grupių. Šiuo metu jų turime 281, o jų veikloje dalyvauja 2,6 tūkst. gyventojų. Be to, pastebėjome, kad aktyvi saugių kaimynysčių veikla padėjo sumažinti vagysčių skaičių pakaunėje“, – džiugius skaičius vardijo A. Chraminas.

Kauno rajono merą Valerijų Makūną didėjantis saugios kaimynystės grupių skaičius nuteikė optimistiškai. „Turime ir toliau skatinti ir motyvuoti pakaunės žmones jungtis prie šios programos, nes jos naudą matome visi“, – teigė meras.

„Rajono žmonių vardu noriu padėkoti policijos pareigūnams už jų nuoširdų darbą. Žinoma, policija viena negali visko padaryti, todėl tik dirbdami kartu kaip komanda galėsime užtikrinti saugumą mūsų krašto gyventojams“, – kalbėjo meras V. Makūnas.

Kauno rajono savivaldybė ir Kauno apskrities policija bendradarbiauja daugiau nei 10 metų. Šios partnerystės tikslas – kurti saugią aplinką šio krašto žmonėms. Todėl įstaigų vadovai sutarė ir toliau tęsti šią draugystę, investuoti į saugumo priemones, taip kuriant saugų Kauno rajoną.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė