Garliavos neįgaliųjų renginyje – eilės ir sveikinimai

Spalio 28 dieną Garliavos neįgaliųjų draugijos būstinėje įvyko popietė, kurią surengė šios draugijos pirmininkė Vitalija Gabartiene ir jaunimo atstovė Greta Balandytė.

Pasveikinti draugijos narius sukaktuvių proga, pasidalinti jų džiaugsmais ir rūpesčiais atvyko LR seimo narys Antanas Nesteckis, Kėdainių neįgaliųjų draugijos pirmininkas Rimantas Dubosas, Garliavos Adomo Mitkaus vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Bosas.

Renginį eilėmis apie rudenį pradėjo draugijos narė Rima Jonikaitienė. Šios kūrybingos moters posmai tądien skambėjo ne kartą.

Šiltais žodžiais buvo pasveikinti varduvininkai bei jubiliatai – 30 metų sukaktį švenčianti Kristina Radzevičiūtė bei 50 metų jubiliejaus sulaukęs Renaldas Grikietis.

Garliaviškiai kalbėjo apie juos slegiančias problemas ir kartu su svečiais tarėsi, kaip jas spręsti. Antanas Nesteckis Garliavos neįgaliųjų draugijos narius pakvietė atvykti į LR seimą. Kelionė į sostinę planuojama lapkričio 6 dieną. Gruodį numatyta surengti kalėdinę popietę neįgaliems vaikams.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė