Į Kulautuvą „-“ nauju keliu

Pirmadienį ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius su Automobilių direkcijos bei Kauno rajono vadovais apžiūrėjo baigtą rekonstruoti privažiuojamąjį kelią Nr. 1909 nuo Kauno-Šilutės plento iki Kulautuvos centro.

„Tai buvo vingiuota ir labai nesaugi atkarpa, todėl džiaugiamės gražiu kelininkų darbu“,- kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, dėkodamas susiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui už supratimą ir bendradarbiavimą.

Rekonstrukcijos projektą įgyvendino AB „Kauno tiltai“. Sueižėjusi, daugiau kaip 2 km kelio danga buvo nufrezuota, sankasa paplatinta, įrengtas 20 cm storio skaldos pagrindo sluoksnis. Ant jo patiesta dviejų sluoksnių asfalto danga.

Šalia kelininkai nutiesė taką, kuriuo galės saugiai judėti pėstieji ir dviratininkai. Neįgaliųjų patogumui pėsčiųjų perėjimo vietose ir ties nuovažomis kelio bortai pažeminti iki dangos paviršiaus.

Visame kelio ruože, kas 150 metrų, įrengta 12 poilsio aikštelių su suoleliais. Netinkamos būklės gelžbetoninės pralaidos pakeistos naujomis, įrengta lietaus surinkimo sistema, atnaujintos nuovažos. Atsižvelgiant į eismo saugumo reikalavimus, ties posūkiu į Kulautuvą rekonstruota sankryža. Kelyje įrengti du lėtėjimo kalneliai, saugos salelės.

Kauno r. savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis patvirtino, kad kitąmet šis kelio ruožas bus apšviestas.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė