Jadagoniuose – Pasaulio šunų kinkinių čempionato repeticija

Lapkričio 2-3 dienomis Jadagoniuose  (Kauno r.) vyks atviras besniegių disciplinų šunų kinkinių Lietuvos čempionatas. Be šeimininkų varžybose dalyvaus Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos sportininkai su savo augintiniais. Tarp jų – ne vienas Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas ar prizininkas.

Tai paskutinės varžybos prieš lapkričio 8-10 dienomis Italijoje vyksiantį Pasaulio šunų kinkinių sporto čempionatą.

Jadagoniuose, šalia Pagonijos uolos, vyksiantis čempionatas kartu yra ir daugiaetapių „Baltijos taurės 2013“ varžybų finalinis etapas, todėl lapkričio 3 dieną bus apdovanoti ne tik šių varžybų, bet ir viso sezono Baltijos regiono geriausieji iš geriausiųjų. Ankstesni etapai vyko Latvijoje, Rusijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Tarptautinė šunų kinkinių sporto federacija (IFSS) šias varžybas pirmą kartą Lietuvos istorijoje sutapatino su Pasaulio taurės etapu. Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos entuziastams tai  didelis jų darbo įvertinimas.

Žiūrovai, be įprastų akiai šiaurinių veislių šunų, galės susipažinti su greičiausiais, specialiai kinkinių sportui veisiamais šunimis – Aliaskos haskiais, Norvegų metisais, greisteriais, eurodogais.

Abi dienas, po pagrindinių startų, vyks vaikų mažojo kroso su šunimis varžybėlės, kuriose galės dalyvauti ir žiūrovai.  Šunis vaikams paskolins sportininkai. Lapkričio 3 dieną, po pagrindinių rungčių, varžybų organizatoriai – klubas „Fluidus“ ir Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija vaikų varžybėlėse dalyvauti pakvies ir Pagynės vaikų namų, Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos bei Vilijampolės socialinės globos namų auklėtinius.

Šventė žiūrovams nemokama, veiks lauko kavinė.

Atviro Lietuvos šunų kinkinių sporto čempionato pagrindinis partneris yra Kauno rajono savivaldybė, renginio globėjas – meras Valerijus Makūnas. Keturkojus sportininkus ne pirmus metus globoja Algirdas Gelžinis ir bendrovė „Kaivana“.

Žiūrovus, norinčius iš arti pamatyti ne tik startus, bet ir egzotiškus šunis, kviečiame rinktis į Jadagonis lapkričio 2 dieną (šeštadienį), 11 val., bei lapkričio 3 dieną (sekmadienį), 10 val.  Atidarymas  – lapkričio 2 dieną, 12 val. Apdovanojimai numatyti lapkričio 3 dieną, 15.30 val.

Sunu kinkiniu varzybosDaugiau informacijos:

Arnoldas Akelaitis

Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija

Klubas „Fluidus“ prezidentas

Tel.: +37061239965, www.mushing.lt, www.fluidus.lt


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė