Jaunimiečių kino vakaras Čekiškėje

Manote, jog norint su draugų kompanija linksmai praleisti laiką ir pasižiūrėti naujus filmus būtina keliauti į miestą? Čekiškės jaunimo sąjunga įrodė, jog turiningai bei smagiai pavakaroti galima ir neiškėlus kojos iš miestelio – gegužės 18-osios vakarą įvyko pirmasis kino seansas, sutraukęs nemažai žiūrovų.

Seniau Čekiškės miestelyje taip pat vykdavo tokie kino vakarai, tačiau kurį laiką ši veikla buvo pamiršta, o iniciatyvos ją atgaivinti trūko. Siekiant prikelti tradicijas naujam gyvenimui ir atrasti veiklos miestelio liaudžiai, jaunimiečių grupė ėmėsi organizuoti šį kino vakarą, kurio pagrindinis tikslas – suburti ne tik Čekiškės, bet ir aplinkinių gyvenviečių žmones į bendrą ratą, sukuriant jaukią aplinką jų tarpusavio bendravimui ir turiningam laiko leidimui.

Pastangos tikrai pasiteisino – į renginį, vykusį Čekiškės kultūros centre, susirinko daug susidomėjusiųjų atgaivinta kino vakaro tradicija, norinčių su puikia kompanija pažiūrėti filmus ar tiesiog pasižmonėti. Pirmajame kino seanse buvo rodomi du filmai: animacinė komedija visai šeimai „Monstrų viešbutis“, vėliau – linksmas, neseniai kino teatrus drebinęs filmas „Nevykėliai po priedanga“. Kino vakare apsilankė ir tokie svečiai kaip miestelio seniūnas Mečislovas Zavedskas, mokyklos direktorius Ričardas Saltonas, LSDJS pirmininkas Linas Žukauskas, Čekiškės jaunimo kolektyvui už iniciatyvumą bei darbštumą atvežęs dovanų, bei organizacijos atstovai.

Jaunimiečiai džiaugiasi, jog renginio dalyvių būrys buvo toks gausus. Tai lyg patvirtinimas, jog suorganizuotas kino seansas, savo kokybe nenusileidžia rimtiems kino teatrams, ir paskatinimas toliau plėsti šią veiklą, stengtis vis labiau į ją įtraukti miestelio gyventojus. Vakaro dalyviai itin palankiai atsiliepė apie vykusį renginį, kai kurie jų po kino seanso kivetė nesiskirstyti namo, o dar pavakaroti, skambant linksmai muzikai, ir pamiklinti nuo sėdėjimo aptingusias kojeles.

Vakaro organizatoriai vieningai linkčioja galvas: „Žinoma, be dosnių ir mielai bendradarbiaujančių rėmėjų būtume sunkiai išsivertę. Dėkojame mokyklos direktoriui R. Saltonui, kuris mums paskolino reikiamą įrangą, kultūros centro direktorei Elenai Tarolienei, už suteiktą vietą vakarui rengti bei visiems susirinkusiems į debiutinį mūsų kolektyvo renginį”. O čekiškiečiai savo ruožtu taria nuoširdų „ačiū“ jaunimo sąjungai, į kasdienį miestelio gyvenimą įnešusiai jaunatviško entuziazmo bei turiningų pramogų.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė