Kalėdiniai sveikinimai Raudondvario gyventojams

Didžiosios metų šventės. Vieniems tai dovanos, pramogos, kitiems atjautos, vilties, dalinimosi laikotarpis. Kauno rajono socialdemokratų Raudondvario grupės nariai, kaip ir kiekvienias metais, lankė Raudondvario seniūnijos gyventojus. Pirmieji duris pravėrė Pilies gatvėje gyvanantys Aniukevičiai. Močiutė su anūkais aprodė savo namus ir džiaugėsi gautomis dovanėlėmis. Jaunėlis prisimatavo striukę, o sesutė su Daiva Bulotiene užrašė sveikinimą mamai.

Janonio gatvėje gyvenanti jauna mama dėkojo už kalėdinį siurprizą ir parodytą dėmesį jos šeimai. Sunkiai besiverčiančią šeimą, auginančią du mažamečius vaikus, džiugina bet kokia parama.

Jau visai sutemus apsilankyta Bernatonių kaime. Jaukių namų duris pravėrė mama Renata, glaudžianti prie krūtinės, dar visai mažytę, dukrelę Emą. Išgirdęs žmonių balsus atskubėjo ir sūnus Justas. Šeimai teko dar visai neseniai išgyventi tėvėlio žūtį. Dovanų dėžė pradžiugino dešimtmetį berniuką, kurioje rado ne tik drabužėlių, bet ir skanumynų.

Kalėdinėmis dovanėlėmis džiaugėsi aplankytų šeimų vaikučiai, o tėveliai dėkojo už parodytą dėmesį.

Šių metų Kūčių išvakarėse šilčiausius linkėjimus ir Kalėdines dovanas dalino Daiva Bulotienė, Rimas Stankevičius, Šarūnas Kukcinavičius. Kalėdinės akcijos LSDP Raudondvario grupėje koordinatorė – Žydrūnė Jankūnienė.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė