Kauno rajone šurmuliuos tradiciniai „Rudens sambariai“

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 8 dieną, nuo 12 valandos Raudondvario pilies dvaro sodyboje šurmuliuos tradicinė Kauno rajono žemdirbių ir derliaus šventė „Rudens sambariai 2012“.

Kauno rajono gyventojų ir svečių lauks kiekvienos seniūnijos su išmone įrengti kiemeliai, atspindintys ne tik žemdirbiškas mūsų rajono tradicijas, bet ir smulkiojo verslo šakas, parodantys, kas kuo gyvena, ką augina ir kokiu gražiu derliumi gali pasigirti.

Šventės metu vyks kermošius, kur svečius vilios amatininkų rankų darbai, pačios įvairiausios ūkininkų prekės – pradedant medumi ir baigiant kvapniomis dešromis ir dar šilta duona. Šventę organizuojantys Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus specialistai pažada: netrūks nei vaišių, nei linksmybių. Nuotaikingoje programoje – geriausių rajono žemdirbių apdovanojimai, ansamblio „Jonis“, grupės „Rondo“ ir „Božolė“ choro koncertas. Renginį ves Egidijus Stancikas.

Visi 25 seniūnijų kiemeliai dalyvaus varžytuvėse: juos įvertinusi komisija renginio pabaigoje apdovanos tris geriausius – svetingiausią, išradingiausią ir linksmiausią bei originaliausią, su savitu įvaizdžiu kiemelį.

Šventės organizatorius – Kauno rajono savivaldybė.

Šventės draugai ir rėmėjai: AB Ūkio bankas, bankas „Swedbank“, UAB „Rovaltra“, UAB „Dojus Agro“, Agrokoncerno grupė, UAB „Litagra“, UAB „Imlitex“.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė