Kauno rajono socialdemokratai savo lyderiu vėl išrinko Valerijų Makūną

Kovo 23 d. (šeštadienį) LSDP Kauno rajono skyriaus delegatai rinkosi į ataskaitinę rinkiminę konferenciją. Joje dalyvavo 115 delegatai, svečiavosi Kauno ir Alytaus apskričių koordinatorius Antanas Jodauga, LR Seimo nariai  Raminta Popovienė bei Antanas Nesteckis.

LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininkas Valerijus Makūnas prisiminė, kaip prieš dvejus metus kartu su LSDP pirmininku, dabartiniu Lietuvos premjeru Algirdu Butkevičiumi buvo aptarta skyriaus savivaldos rinkimų programa 2011-2015 metams „Kauno rajonas – mano namai“.

Valerijus Makūnas kalbėjo apie LSDP Kauno rajono skyriaus situaciją, įvardino pokyčius bei problemas, pasidžiaugė šauniu rinkimų štabo darbu. Bendromis pastangomis buvo pasiektas puikus rezultatas – 2012 m. Seimo rinkimuose laimėti du mandatai.

Svarbiausias dėmesys buvo skirtas įsipareigojimų analizei, įvardinti kiekvienoje Kauno rajono seniūnijoje suplanuoti darbai, pasidžiaugta, kad didesnę jų dalį jau pavyko įgyvendinti. „Gera matyti darbus, mūsų visų atliktus su atsakomybe“, – džiaugėsi V. Makūnas.

Susirinkimo metu buvo pristatytos Finansų komisijos, Etikos ir procedūrų komisijos, LSDP frakcijos Kauno rajono savivaldybės Taryboje ataskaitos. Pasidžiaugta suaktyvėjusia jaunųjų socialdemokratų veikla.

Taurakiemio seniūnė Danutė Glinskienė ir Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė pastebėjo, kad gerus rezultatus lemia ne tik darni komanda, bet ir tvirtas vadovas. Kaip tik toks lyderis ir yra Valerijus Makūnas. Jo autoritetą dar kartą patvirtino slaptas balsavimas: Valerijus Makūnas LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininku išrinktas vienbalsiai.

Konferencijoje taip pat buvo išrinkti skyriaus pirmininko pavaduotojai, skyriaus taryba, Finansų komisija, Etikos ir procedūrų komisija, kandidatai į LSDP tarybą, Finansų ir Etikos ir procedūrų komisijas. Vienbalsiai patvirtintas Tarybos posėdyje į LSDP konferenciją išrinktų delegatų sąrašas.

Konferencijoje dalyvavusi Seimo narė Raminta Popovienė nuo šiol galės drąsiai kreiptis į bičiulius, nes ji papildė LSDP Kauno rajono skyriaus gretas. Seimo narys Antanas Nesteckis pakvietė dar aktyviau bendradarbiauti su vietos bendruomenėmis, būti kuo arčiau žmonių.

Konferencijos pabaigoje nuskambėjo socialdemokratų himnas, kviečiantis bendraminčius naujiems darbams Kauno rajono labui.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė