Kauno rajono socialdemokratai telkia jėgas Seimo rinkimams

“Turime du stiprius kandidatus ir galimybių pasiekti gerų rezultatų Seimo rinkimuose, todėl šiandien svarbu susitelkti bendram darbui ir pateisinti rinkėjų lūkesčius”, – kalbėjo LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininkas, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Subūrė tvirtą komandą

Gegužės 18 dieną „Šaltupio” kaimo turizmo sodyboje (Prienų raj.) LSDP Kauno rajono skyriaus rinkimų štabas surengė pasitarimą – mokymus grupių pirmininkams „Rinkimai į Seimą: aktualijos ir problemos“.

Renginyje dalyvavo ne tik grupių pirmininkai, bet ir LSDP Kauno rajono Prezidiumo, Rinkimų štabo nariai, partijos talkininkai, komunikacijos specialistai.

„Kalbame apie tai, kas svarbiausia Lietuvos žmonėms, esame tvirta komanda, todėl tikiu, kad šiuose Seimo rinkimuose pasieksime proveržį“, – optimistiškai kalbėjo V. Makūnas. Jis pabrėžė, kad labai svarbu rasti raktą į rinkėjų širdis ir pakvietė visus nuoširdžiai dirbti.

Kandidatai – veidu į žmones

Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje LSDP kelia laiko patikrintą, didžiulę valstybės tarnautojo patirtį turintį politiką, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Antaną Nesteckį.

Jis jau yra buvęs Seimo nariu, daug metų dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, todėl itin gerai žino verslo ir socialines problemas.

A. Nesteckis yra Kauno rajono patriotas, pelnęs dalykiško, ūkiško ir patikimo politiko reputaciją.  Būdamas Kauno rajono savivaldybės tarybos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku, jis daug prisidėjo, kad gerėtų smulkiųjų ir vidutiniųjų verslininkų padėtis, būtų kuriamos darbo vietos.

„Privalome daug betarpiškai bendrauti su žmonėmis, įsiklausyti į jų problemas, tik tada galime tikėtis sėkmės“, – kalbėjo A. Nesteckis.

Kauno – Kėdainių rinkimų apygardoje LSDP iškėlė Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, edukologijos magistrę Ramintą Popovienę.

Veikli moteris puikiai užsirekomendavo Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktorės poste. Raminta daug ir nuoširdžiai dirbo su neįgaliaisiais, socialinėje atskirtyje atsidūrusiais žmonėmis, vaikais. Todėl ir jos šūkis – „Jei gali padėti žmogui – padėk!”.

„Seimo rinkimai  – sudėtingas procesas, čia reikia patirties. Noriu būti geriau matoma ir atpažįstama. Jūs geriau žinote tikrąją padėtį apylinkėse, todėl prašysiu jus padėti parengti veiksmų planą“, – kreipėsi į grupių pirmininkus Seimo rinkimuose debiutuojanti politikė.

Žino raktą į sėkmę

Rinkimų štabo narys Alfonsas Norkus pristatė agitatoriaus atmintinę. Ją sudaro trys dalys. Pirmoje pristatomi kandidatai, antroje – trumpoji partijos programa, trečioje pateikiami patarimai agitatoriams. Renginio metu taip pat buvo pristatyti kandidatų kalendoriukai ir atšvaitai.

Grupių pirmininkai gavo ne tik žinių, reklaminės medžiagos, bet ir įpareigojimą – atlikti Kauno rajono gyventojų apklausą. „Privalome užtikrinti grįžtamąjį ryšį, žinoti žmonių nuotaikas ir lūkesčius“, – apie anketos paskirtį kalbėjo Povilas Junas.

Skirmantė Subačienė atkreipė dėmesį į Rinkimų įstatymo vietas, reglamentuojančias politinės reklamos pateikimo tvarką ir ragino jos laikytis.

Snieguolė Navickienė pristatė išsamų renginių planą. Marius Norvaiša kalbėjo apie pasirengimą birželio pabaigoje planuojamam  LSDP sąskrydžiui Giruliuose.

„Veikime kartu, aktyviai dalyvaukime renginiuose, nebūkime abejingi. Socialdemokratu pirmiausia reikia būti širdyje. Tai raktas į sėkmę“, – apibendrino LSDP Kauno skyriaus lyderis  V. Makūnas.

Renginio dalyviai dar ilgai bendravo neformalioje aplinkoje: diskutavo apie politines aktualijas, apžiūrėjo fotografijų parodą, klojimo teatrą ir šeimininkų išpuoselėtą sodybą su avimis, ožkomis bei gagenančiomis žąsimis.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė