Kuriamos naujos erdvės mažiausiems Kauno rajono gyventojams

Šiemet Kauno rajone turėtų atsirasti maždaug 460 naujų ikimokyklinio ugdymo vietų. Tokį tikslą užsibrėžę Kauno rajono savivaldybės vadovai – meras Valerijus Makūnas, jo pavaduotojas Kęstutis Povilaitis ir administracijos direktorius Ričardas Pudževelis – penktadienį apsilankė dviejose statybvietėse.

Aleksandro Stulginskio universitete sparčiai pertvarkomos buvusio studentų bendrabučio patalpos, kuriose įsikurs šešios naujos Noreikiškių vaikų darželio „Ąžuolėlis“ grupės. Savivaldybės vadovai apžiūrėjo rekonstruojamas patalpas ir kieme planuojamą įrengti žaidimų aikštelę.

Garliavos Liepų gatvėje pluša bendrovės „Ekodora“ statybininkai. Buvusiose policijos nuovados patalpose numatyta įrengti šiuolaikinį darželį. Kol kas vyksta griovimo darbai, netrukus pastatas bus šiltinamas ir pritaikomas naujai paskirčiai.

Kauno r. savivaldybės Aplinkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Andrejus Žukauskas pasakojo, kad statybininkai susiduria su įvairiais netikėtumais. Viena sovietmečiu statyto pastato atraminė siena smarkiai įskilusi, todėl ją reikės tvirtinti. Išardžius senas grindis, po jomis atsivėrė maždaug pusantro metro ertmės, kurias taip pat teks panaikinti. Nemažai pastangų reikės įdėti ir tvarkant aplinką.  Kieme augančią seną ir saugumui pavojų keliančią eglę ketinama nupjauti.

V. Makūnas su statybininkais aptarė galimybę rekonstruotą pastatą sujungti specialia galerija su šalia esančiu Jonučių vaikų darželiu. „Taip būtų ir saugiau, ir patogiau“,- tvirtino meras.

Pagal planą, atnaujintose erdvėse vaikai turėtų įsikurti jau spalį. Iki įkurtuvių liko vos keli mėnesiai, tačiau statybininkai žadėjo pasistengti ir nevėluoti. „Ekodoros“  vadovai patikino, kad dirbs dviem pamainomis, taip pat ir savaitgaliais.

Naujos ikimokyklinio ugdymo grupės turėtų atsirasti ir Domeikavoje bei Užliedžiuose.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė