Lietuvos gidų sąjunga siekia atsinaujinti

Vasario 20 d. (šeštadienį), Raudondvario dvare Lietuvos gidų sąjunga (LGS) rengia suvažiavimą ir kvalifikacijos tobulinimo seminarą, kuriame aptars aktualias turizmo vystymo problemas, dalinsis patirtimi.

Kauno rajoną gidai pasirinko ne tik todėl, kad jis įsikūręs Lietuvos viduryje – pernai atidarytas Raudondvario menų inkubatorius pelnė Valstybinio turizmo departamento įsteigtą prizą už inovatyvius sprendimus.

Įgyvendintus projektus ir Pakaunėje kuriamą turizmo infrastruktūrą pristatys Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.  Kauno rajono TVIC direktorė Emilė Kaminskaitė pasakos apie teminius maršrutus, o Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktorius Albinas Tebėra – apie Lietuvos miškų išteklius. VšĮ „Investuok Lietuvoje“ regionų plėtros vadovė Rugilė Andziukevičiūtė patars, kaip geriau skleisti žinias apie investicinę aplinką.

Po pietų gidai apžiūrės Raudondvario dvarą, išklausys LGS vadovų ataskaitas ir rinks naują sąjungos prezidentą.

„Mūsų organizacija sensta, todėl norėtume, kad gido profesiją pasirinktų daugiau jaunų, išsilavinusių žmonių“, – kalbėjo LGS prezidentas Linas Daubaras.

Gidas yra pats sau darbdavys, jo nevaržo fiksuotas darbo laikas, o atlyginimas priklauso nuo susikurto asmeninio įvaizdžio. Šie momentai, L. Daubaro teigimu, turėtų būti patrauklūs jauniems žmonėms.

Dar vienas svarbus faktas: 2015 metais į Lietuvą pirmą kartą aktyviausiai keliavo ne rusų, o vokiečių turistai, todėl daugiau galimybių atsiveria mokantiems šią kalbą.

Daugiau informacijos gali suteikti LGS prezidentas Linas Daubaras

Tel.: +370 685 10815; linas.dautra@gmail.com


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė