Lietuvos socialdemokratų partijos rinkiminis numeris “­−” 8

Šių metų rugsėjo 11 d. Seimo rinkimuose dalyvaujančių partijų atstovai ištraukė burtus, kokia tvarka bus įrašytos Seimo rinkimų biuletenyje. Socialdemokratams atstovavęs LSDP rinkimų štabo vadovas Juozas Olekas ištraukė laimingą 8 numerį.

Iš viso spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose savo kandidatų sąrašus kelia 17 partijų ir viena keturių partijų koalicija, tad iš viso išsidalyta 18 numerių.

LSDP kelia maksimalų – 141 – kandidatų skaičių daugiamandatėje apygardoje.  Partijos daugiamandatėje apygardoje, norėdamos gauti mandatų Seime, turi surinkti ne mažiau kaip 5 proc. rinkėjų balsų. Koalicija pretenduos į mandatus, jei įveiks 7 proc. rinkimų barjerą.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko duomenimis, daugiamandatėje apygardoje šiemet iškelta beveik 1800 kandidatų. Pridėjus kandidatus vienmandatėse apygardose, iš viso dėl parlamentaro mandato varžysis apie 2000 kandidatų.

Seimo rinkimai vyks spalio 14 dieną.

Įdomybės, susijusios su skaičiumi 8.

Aštuonetukas – tai energoinformacinis ryšys; pasiekimų, materialios sėkmės ir likimo skaičius. Globoja Saturno planeta, kuri kartais vadinama Likimo planeta.

Skaičius dar reiškia patikimumą, sukoncentruotą iki tobulybės, nes atstovauja dvigubam kvadratui. Aštuonetas, padalintas per pusę, turi dvi lygias dalis (4 ir 4). Jeigu jį dar padalinti, tai dalys taip pat bus lygios (2,2,2,2), įgydamos keturiakartinę pusiausvyrą.

Kabalistikoje skaičius 8 – begalybės simbolis.

Aštuonetukai savarankiški priima sprendimus ir yra užgimę lyderiai. Turi puikias organizatorines savybes, mėgsta vadovauti ir įsakinėti. Taip pat turi talentą įtikinėti ir orientuojasi žmonių psichikoje.

LSDP inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė