Įvyko LSDP Kauno rajono skyriaus konferencija

Lapkričio 5 d. viešbučio “Park Inn” konferencijų salėje buvo surengta LSDP Kauno rajono skyriaus konferencija, kurioje dalyvavo 123 delegatai iš Kauno rajono skyriaus 37 grupių.

Nors konferencijos darbotvarkė ir pirmieji LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininko žodžiai skelbė, kad susirinkimas darbinis, įžanginėje konferencijos dalyje pirmininkas pirmiausiai bičiuliams skyrė sveikinimo žodžius ir tradiciškai įteikė rožių žiedų puokštes praėjusio gimtadienio proga.

Konferencijos pagrindinis tikslas – patvirtinti LSDP Kauno rajono skyriaus pagrindinius dokumentus, kuriuos, pasikeitus LSDP Statutui, reikėjo atitinkamai patikslinti bei suderinti. Šiuo klausimu dar vasaros pabaigoje pradėjusios dirbti sudarytos komisijos, kurių nariai rudenį  turėjo galimybę pastebėjimus pristatyti Prezidiumui ir Tarybos nariams, grupių pirmininkai – grupių susirinkimuose ir, kaip galutinį variantą, atsižvelgdami į pateiktus pasiūlymus posėdžių ir susirinkimų metu, pristatyti konferencijoje.

Pagrindinį dokumentą, LSDP Kauno rajono skyriaus įstatus, pristatė Alfonsas Norkus. Pranešėjas atkreipė dėmesį į padidėjusius apimtimi įstatus ir atsiradusias juose naujoves, akcentavo svarbiausius dalykus, detalizavo pasikeitusių skyrių punktus ir kitus pagrindinių įstatų teiginius.  Pranešėja Irma Jočionytė pristatė minimaliai pasikeitusius Etikos ir procedūrų komisijos nuostatus, o Dalius Bačiūnas – papildytus Finansų komisijos nuostatus.  Konferencijos metu visų delegatų vienbalsiai buvo patvirtinti  LSDP Kauno rajono skyriaus įstatai, Etikos ir procedūrų komisijos nuostatai ir Finansų komisijos nuostatai.

LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininkas Valerijus Makūnas konferencijos dalyviams ir svečiams pateikė konkrečią apžvalgą socialinės, ekonominės ir politinės padėties Lietuvoje tema, pasidžiaugė kartu su visais tuo, kas bičiulių jau atlikta, pasidalino mintimis ir emocijomis apie įsibėgėjančius rinkimus į Seimą, apie jų strategiją ir perspektyvas.

Labiausiai visus pradžiugino skyriaus pirmininko žinia apie sekantį vyksiantį bičiulių susitikimą ne darbinėje, o kultūrinėje aplinkoje. Konferencijos pabaigoje nuskambėję LSDP himno garsai, pritariant žodžiais bei rankų susikabinimu, visus dalyvius nuteikė pakiliai ir viltingai, o pabendravimas bičiuliškoje aplinkoje prie kavos puodelio priminė – baigiasi dar viena besibaigiančių metų darbo savaitė.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė