LSDP konferencijoje “­−” galutinis kandidatų į Seimą sąrašas

Rugpjūčio 25-ąją į Lietuvos socialdemokratų partijos konferenciją buvo pakviesti 1007 atstovai iš visos šalies. Į konferenciją atvyko 910 delegatų. Socialdemokratų konferencijoje patvirtintas galutinis kandidatų 2012 metų rinkimuose į Seimą sąrašas ir galutinė rinkimų programa, pasirašyta bendradarbiavimo susitarimus su Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (Artūras Černiauskas) ir Respublikine Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija (Juozas Natulkevičius).

Konferencijoje dalyvavo LSDP Garbės Pirmininkai: profesorius Aloyzas Sakalas ir Seimo pirmininkės pavaduotojas Česlovas Juršėnas. LSDP Garbės nariai: Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Dobilas Kirvelis. Į konferenciją atvyko užsienio svečiai: Europos socialistų partijos l.e.p. Pirmininkas, Bulgarijos Ministras Pirmininkas – Sergej Stanišev (Сергей Дмитриевич Станишев) ir Vokietijos socialdemokratų partijos narys, ilgametis Vokietijos Bundestago narys – Gert  Vaiskirhen  (Weisskirchen). Į konferenciją pakviesti Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas, konfederacijos šakinių organizacijų ir Lietuvos visuomeninių organizacijų, Lietuvos tautinių bendrijų tarybos atstovai dalyvauja Tarybos pirmininkas Mahiras Gamzajevas. žymūs politiniai ir kultūros veikėjai, partijos skyrių bičiuliai.

Pradėdamas savo pranešimą LSDP pirmininkas priminė, jog iki rinkimų liko pusšimtis dienų.

„Mūsų rinkimų sąraše laiko ir darbų patikrinti žmonės, savo sričių profesionalai, turintys partijos bičiulių bei visuomenės palaikymą, sąmoningai įsipareigoję partijos programai.

Tai žmonės, kuriems socialdemokratų pamatinės vertybės – pagarba žmogaus teisėms, socialinis teisingumas, galimybių lygybė ir visuomenę telkiantis solidarumas – nėra tušti žodžiai. Tai įsipareigojimas Lietuvos žmonėms“, – kalbėjo partijos lyderis A.Butkevičius.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė