LSDP konferencijos pozicija

LSDP KONFERENCIJOS POZICIJA

2012 – 08 – 25

LSDP Konferencija ragina Lietuvos rinkėjus aktyviai dalyvauti 2012 m. spalio 14 d. rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą bei referendume dėl konservatorių paskubomis stumiamos „ Hitachi“ reaktoriaus statybos Visagine ir referendume pasakyti tvirta „NE“ šio projekto realizavimui.

LSDP KONFERENCIJOS SPRENDIMAS
2012-08-25

LSDP konferencija pareiškia, jog rinkimuose laikysis korektiškų rinkiminės kampanijos taisyklių ir sąžiningos rinkiminės kovos. Stipriausios rinkiminėje kampanijoje dalyvaujančios politinės jėgos siekia pergalės. Tai suprantama. Konferencija pareiškia Lietuvos rinkėjams – atsakingai ir aiškiai – LSDP, būdama įtakingiausia ir atsakinga politinė jėga, konkuruoja su kitomis politinėmis partijomis, priešpastatydama joms savo ideologines, vertybines ir programines nuostatas.

Konferencija įsitikinusi – socialdemokratinės vertybės – pati geriausia alternatyva Lietuvai. Todėl mes dėsime visas pastangas įtikinti Lietuvos žmones suteikti socialdemokratams daugiausiai mandatų naujame Seime.
Konferencija įsitikinusi, jog rinkėjas pasirinks socialdemokratus. Todėl LSDP konferencija nusprendžia:

Bet kokios kalbos apie koalicijas yra šiandien ir nepagrįstos, ir nesavalaikės. Galimos koalicijos – su kuo ir kaip – paaiškės tik po to, kai lemiamą žodį tars rinkėjas.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė