Martyną Levickį sudomino Raudondvaris

Spalio 27 dieną Kauno rajono melomanai turės galimybę pasiklausyti tarptautinio pripažinimo sulaukusio akordeonininko Martyno Levickio. Raudondvario pilyje planuojamo koncerto detales Londono Karališkosios muzikos akademijos auklėtinis jau aptarė su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu.

 M. Levickis taip pat prasitarė, kad ieško nuolatinės vietos ilgalaikiams projektams. V. Makūnas pastebėjo, kad tokia vieta galėtų tapti Raudondvario dvaras. Buvusiame žirgyne baigiamas įrenginėti menų inkubatorius su 500 vietų sale ir rezidencijomis menininkams. Koncertuoti galima ir pilyje, puikią aurą turinčiame dvaro parke, atnaujintoje oranžerijoje.

Senas akordeono tradicijas puoselėja Garliavos meno mokykla, todėl meras kalbėjo apie galimybę surengti pamoką jauniesiems rajono talentams. „Martynas jau yra pasaulyje pripažintas šio instrumento meistras, todėl mūsų vaikams susitikimas su juo būtų didelė paskata tobulėti“, – pabrėžė V. Makūnas.

Rugpjūčio viduryje didelio pasisekimo sulaukė Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne (Kelmės r.) M. Levickio iniciatyva įvykusios tarptautinės kompozitorių kūrybinės dirbtuvės „Originalaus repertuaro akordeonui ir styginiams plėtra“.

V. Makūnas pastebėjo, kad Raudondvario dvare panašiems renginiams taip pat yra puikios sąlygos. Čia galėtų vykti ir akordeonininkų festivalis.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė