Naują Girininkų aikštelę išmėgino ir klebonas

Spalio 10 d. iškilmingai atidarytos dvi naujos krepšinio aikštelės: Girininkų pagrindinėje mokykloje ir Rokų skyriuje. Bendra projekto vertė 148 tūkst. Lt.

„Vaikai netikėjo, kad bus sporto aikštelės. Tik pamatę vykstančius darbus ėmė nekantriai klausinėti, kada gi ta aikštelė bus įrengta. Įgyvendinant projektus buvo nuovargio akimirkų, kai norėdavosi viską mesti, tačiau pagalvodavau apie vaikus ir entuziazmas vėl nugalėdavo“, – pasakojo Girininkų pagrindinės mokyklos direktorius, projektų vadovas Gintaras Ringys.

Direktorius džiaugėsi, kad mokiniai dabar gali sportuoti šiuolaikiškose aikštelėse, kurių danga minkšta, saugi, ryškiaspalvė, pritaikyta klimato sąlygoms. Aikštelėse pastatyti nauji krepšinio stovai. Ateityje jas planuojama aptverti, pastatyti suoliukus sporto aistruoliams, įrengti apšvietimą. Mokyklos bendruomenė nusprendė parengti aikštelių tvarkymo grafiką.

Oficialiose aikštynų atidarymo ceremonijose dalyvavusi ir kamuolius padovanojusi Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė tikino, kad norėtų mokytis tokiose mokyklose, – „Jos jaukios, šiltos, apsuptos gamtos, saugios. Įžengusi į klasę jaučiuosi kaip namuose“.

Pašventinęs aikštelę, Išlaužo klebonas Jonas Jonuška išbandė dovanotus krepšinio kamuolius. Vaikus pribloškė dvasininko taiklumas.

Aikštelių atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Savivaldybės tarybos narė Vilma Omilevičienė. Ji direktoriui G. Rainiui įteikė šakotį ir linkėjo įkvėpimo kitiems darbams.

Kultūros, švietimo ir sporto skyrius vedėjo pavaduotojas sportui Gintautas Meška džiaugėsi šios mokyklos vadovo entuziazmu.

„Matau, kad šauniai kolektyvą sutelkia mokyklos direktorius, kuris yra ir kūno kultūros mokytojas. Neabejoju, kad jį įkvepia mokinių sporto pergalės ir noras kovoti varžybose.

Kauno rajono Vietos veiklos grupės vadovas Vytautas Zubas pabrėžė, kad Girininkų pagrindinė mokykla pirmauja 3-iame „Leader“ kvietime. „Jie ne tik pirmi parašė projektą, bet jį ir įgyvendino“, – sakė V. Zubas.

Lėšos aikštelėms įrengti buvo gautos parengus projektą „Rokų seniūnijos gyventojų bendruomeninės ir sportinės veiklos sąlygų gerinimas“ pagal „Leader“ programą 2007-2013 metams „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“. Prie projekto prisidėjo ir Kauno rajono savivaldybė. Bendra projekto vertė 148 tūkst. Lt.

Per 2013 metus pagal „Leader“ programą jau įrengti bėgimo takai Šlienavoje, sporto aikštelės Rokuose ir Girininkuose, sporto salė Neveronyse.

Girininku aisktelesatidarymas 3

Girininku aiksteles atidarymas 1

Girininku aikstelesatidarymas2


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė