Padauguviečiai džiaugiasi nauju krepšinio stovu

Netoli Vilkijos esančioje Padauguvoje gyventojai moka džiaugtis net ir mažais, bet gražiais dalykais. Taip priešpaskutinį rugsėjo penktadienį jie džiaugėsi naujuoju krepšinio stovu, pastatytu vykdant bendrą Kauno rajono savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos projektą, kuriuo siekiama sujungti dvi Lietuvos religijas – tradicinę ir antrąją, krepšinį.

Projekto metu Kauno rajone restauruojami ir statomi nauji mediniai kryžiai bei kyla krepšinio stovai. Šiuo prasmingu projektu siekiama Kauno rajone puoselėti etninę kultūrą ir tęsti kryždirbystės tradicijas, gerinti jaunimo užimtumo ir vaikų laisvalaikio formas.

Padauguvos jaunimas patys savo rankomis pastatė dovanotą stovą, ruošdamiesi priimti svečius išdažė aikštelės prieigose esančius metalinius treniravimosi skersinius. Susirinkusių vaikų ir šventiškai nusiteikusios Padauguvos bendruomenės pasveikinti atvažiavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas kartu su administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popoviene, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Svečiai atvažiavo ne tuščiomis rankomis: V. Makūnas su R. Popoviene Padauguvos jaunimui padovanojo visą maišą krepšinio kamuolių, o M. Balčiūnas įteikė kamuolį, papuoštą paties LKF prezidento, legendinio krepšininko Arvydo Sabonio parašu. Perkirpus simbolinę stovo juostelę pirmieji metimai į krepšį teko V. Makūnui ir taiklumą pademonstravusiam M. Balčiūnui.

Gražius sveikinimo žodžius ir dainas lydėjo svarbiausias šventės akcentas – jaunuolių krepšinio 3×3 varžybos.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė