Pirmasis Jonučių Kalėdinės eglutės įžiebimas

Gruodžio 16 d. Kauno rajono sporto centre, pirmą kartą surengta nuoširdumo ir grožio kupina Jonučių Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Jos globėja Aurelija Makūnienė, atvykusi su dovanomis, vaikams ir tėveliams linkėjo norų išsipildymų, šiltų, jaukių artėjančių švenčių.

Šventinis šurmulys prasidėjo 16 val. Nepabūgę žiemos speigo, pūgos, į sporto centro salę sugūžėjo apie 500 žiūrovų. Gerą nuotaiką, žiemišką šėlsmą susirinkusiesiems dovanojo Kalėdų Senelis, Snieguolė ir jų draugai. Scenoje pasirodė Garliavos lopšelio – darželio „Eglutė“ pedagogų ir vaikų kolektyvas; Kauno rajono sportinių šokių šokėjai, kuriuos paruošė trenerė – Eglė Rutkauskienė; skambėjo vaikų ir jaunimo dainų studijos „Pramogų karalystė“, grupių „Mažylis“ ir „Perliukas“ atliekamos dainos, vadovė – Jovita Murauskienė; Kauno karate klubo „Budo“ jaunieji sportininkai, treneris – Giedrius Linartas; moterų šokių kolektyvas „Kolibris“, vadovė – Alina Vozgirdienė. Vaikai Kalėdų Seneliui noriai deklamavo eilėraštukus, kartu su juo – žaidė krepšinį, atsakinėjo į viktorinos klausimus ir laimėjo puikius prizus.

Renginio pabaigą vainikavo fejerverkai, o Kalėdų senelis visiems susirinkusiems vaikučiams dalino dovanas, kurias skyrė rėmėjai – UAB “Oho”, UAB “Avastatyba”, Kauno rajono sporto centras, Garliavos seniūnija, kavinė “Armėnija”,  “Arlekinas”, Gediminas Rušas ir Rimas Antanaitis.

Kauno rajono meras V. Makūnas vakaro organizatoriams –  Eglei Rutkauskienei ir jos komandai palinkėjo, kad Jonučių Kalėdinės eglutės įžiebimas taptų  gražia tradicija.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė