Premjero sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Kovo 11-ąją minime savosios valstybės atgimimo dieną. Tai itin reikšminga šaliai šventė, akivaizdžiai įrodanti ir primenanti mūsų istorijos išskirtinumą. Stebėtina, kad XX amžiuje Lietuva net du kartus skelbė Nepriklausomybę, tad esame vieninteliai pasaulyje, nuėję tokį savitą, sudėtingą ir ryžto kupiną valstybingumo kelią.

Mūsų protėvių žemė driekiasi išskirtinai svarbioje geopolitinė erdvėje, įsikūrėme Vakarų ir Rytų civilizacijų sankirtoje. Todėl čia nuolat kirtosi galingųjų jėgos, amžių amžiais teko kovoti dėl laisvės. Tik žmonių atsidavimas, tikėjimas, didelis Nepriklausomybės troškimas kūrė stebuklus – nugalėjome daugel priešų ir šiandien esame laisva ir demokratiškais pagrindais tvarkoma valstybė. 

Mieli Lietuvos žmonės, kviečiu Nepriklausomybės atkūrimo dieną dar kartą atidžiai įsižiūrėti į vieną seniausių herbų Europoje – mūsų  Vytį. Priekin, sutelkęs jėgas, šuoliuoja raitelis. Tai mūsų visų valstybės kryptis. Dirbkime, kurkime, gražinkime savo šalį visomis išgalėmis, didžiuokimės didvyriais ir bendrais laimėjimais. Nuoširdžiai linkiu visiems džiugios šventės, prasmingų ir įsimintinų susitikimų su garbinga savo istorija.       

Ministras Pirmininkas

Algirdas Butkevičius 


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė