PVM lengvata šildymui išlieka, mokytojų algos didinamos

Gyventojai neturėtų nerimauti dėl opozicijos klaidinimų ir įvairių interpretacijų rinkimų kampanijos metu. Socialdemokratai patvirtina, kad PVM lengvata šildymui nebus naikinama, ir atlyginimai mokytojams yra ir bus keliami.

1. PVM lengvata šildymui turi išlikti. Socialdemokratų frakcija Seime pasirūpino, įregistruodama įstatymo projektą, kuriuo siūloma pratęsti Pridėtinės vertės mokesčio lengvatos galiojimą šildymui. Socialdemokratai siekia, kad sulig Seimo sudėties pasikeitimu mokesčių lengvata šildymui nebūtų naikinama.

2. Mokytojų atlyginimai buvo padidinti: nuo rugsėjo 1 d. tam skirta 8 mln. eurų, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams algos pakeltos 10 proc.

Nuo kitų metų pedagogų atlyginimai didės 5 procentais  – biudžete tam numatyta 24,4 mln. eurų. Socialdemokratai nuosekliai vykdo pažadus kelti mokytojų atlyginimus ir nepritaria konservatorių lyderio skelbiamoms idėjoms kelti mokytojų algas drastiškai didinant klases ir mažinant pedagogų skaičių.

3. Socialdemokratai Seime pasirūpino, kad galimybė registruotis prie savivaldybių  asmenims  būtų pratęsta iki 2017 metų sausio 1 d. pagal Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymu nustatytą tvarką.

Seime dirbantys socialdemokratai sprendimus priėmė ir priima atsižvelgdami į gyventojų gerovės ir pajamų didinimą. Iš klaidingą informaciją skleidžiančios opozicijos rinkėjai turėtų reikalauti pradėtų darbų ir sprendimų tęsimo.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė