Rajono neįgaliųjų sporto žaidynėse sėkmė šypsojosi karmėlaviškiams

Aikštėje šalia Kauno rajono socialinių paslaugų centro penktadienį nuo pat ryto kilo spalvingos palapinės ir šurmuliavo puikiai nusiteikę rajono neįgalieji, susibūrę čia iš visų 25 seniūnijų. Tądien, kaip ir kiekvienų metų birželį, vyko tradicinės geros nuotaikos ir optimizmo kupinos Kauno rajono neįgaliųjų sporto žaidynės.

Šventei nuoširdžiai ruošėsi ne tik organizatoriai – Kauno rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras, socialinės paramos bei Kultūros, švietimo ir sporto skyriai, bet ir dalyviai, demonstruodami savo atstovaujamą seniūniją tiek vienodais užrašais ant marškinėlių, tiek spalvingomis kepurėlėmis. O kad nuotaika būtų dar pakilesnė, sportininkams ir žiūrovams grojo talentingieji mūsų Babtų muzikantai – pučiamųjų orkestras „Algupys“.

Iškilmingo šventės atidarymo metu garbinga užduotis – įnešti žaidynių vėliavą – buvo patikėta praeitų metų nugalėtojoms. Dalyvius ir svečius pasveikinti susirinko šių žaidynių globėjas –meras Valerijus Makūnas, rajono tarybos narės Lionė Pikelienė, Regina Lukoševičienė, Audronė Navickaitė, administracijos direktorius Ričardas Pudževelis ir jo pavaduotojai Raminta Popovienė bei Kęstutis Povilaitis. Socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko sveikinimą perdavė jo patarėja Lina Bušinskaitė.

Azartas ir geros emocijos trykšte tryško pačioje pirmojoje ir bene linksmiausioje tos dienos rungtyje – seniūnų varžybose. „Estafetes išbandė tiek vaikai, tiek senjorai, todėl manome, kad ir seniūnams jos turėtų būti įveikiamos,“ – skelbė renginio organizatoriai, kvietę seniūnus liuoksėti maišuose ir pademonstruoti savo eiklumą. Suskaičiavus ir palyginus visus rezultatus paaiškėjo, kad mikliausi seniūnai vadovauja Rokų, Karmėlavos ir Čekiškės seniūnijoms.

Tuo tarpu neįgalieji savo jėgas bandė smiginio, kamuolio metimo (prižiūrimi moterų krepšinio komandos „Sirenos“ žaidėjų), šaškių, šachmatų, rankos lenkimo, šaudymo rungtyse ir lenktynėse vežimėliais. Po varžybų, kol teisėjai sumavo rezultatus, sportininkai stiprinosi tradiciniu žaidynių patiekalu – koše.

Į erdvią ir šviesą socialinių paslaugų centro sporto salę žaidynių dalyvius sukvietė Raudondvario kapelos „Raudonpilis“ muzika, Giulijos ir Monikos koncertas, centro dienos priežiūros skyriaus lankytojų parodomoji programa.

Apdovanojimų metu paaiškėjo, kad Karmėlava turi ne tik vikrų seniūną, bet ir sportiškus neįgaliuosius, kurie nuskynė pirmąją vietą didžiųjų seniūnijų kategorijoje. Karmėlaviškiams nusileido antroje ir trečioje vietose likę Garliavos miesto ir Raudondvario didžiųjų seniūnijų neįgalieji sportininkai. Mažųjų seniūnijų kategorijoje triumfavo čekiškiečiai, antroje ir trečioje vietoje palikę Taurakiemį ir Rokus.

Prizų lietus tuo nesibaigė: ketvirtosiose vietose likusius Zapyškio ir Batniavos seniūnijų sportininkus apdovanojo Vilties prizais, pasveikinti originaliausiai savo seniūnijos palapinę įrengę, šauniausią palaikymo komandą subūrę ir stilingiausiai pasipuošę neįgaliųjų sporto žaidynių dalyviai.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė