Raminta Popovienė įteikė kalėdinę stipendiją studentei iš Kulautuvos

Artėjančios bene gražiausios metų šventės kupinos ne tik stebuklų laukimo, bet ir siekių skleisti gėrį, dalintis. Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos ir Europos Parlamento nariai tęsia jau ne pirmus metus puoselėjamą tradiciją – rengia kalėdinę Gerumo akciją „Šilumos ir ramybės visiems!“. Siekdami paremti ir paskatinti ypač gerai besimokančius Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus iš daugiavaikių šeimų, socialdemokratai įteikė 150-ies eurų vienkartines stipendijas keturiasdešimčiai studentų iš skirtingų Lietuvos regionų. Kasmet organizuojamos akcijos tikslas – finansiškai paremti talentingus universitetų studentus ir paskatinti juos siekti dar aukštesnių rezultatų, ugdyti jų pilietiškumą, kūrybiškumą.

Vardinę vienkartinę stipendiją Seimo narė Raminta Popovienė gruodžio 14 d. įteikė studentei Karolinai Zakarauskaitei, kuri studijuoja genetinę mediciną Škotijos universitete. Mergina užaugo 3-jų vaikų šeimoje ir šiuo metu mokosi I kurse.

Kasmetinė Gerumo akcija – tai dar viena galimybė padėti gabiems, talentingiems moksleiviams, paskatinti, motyvuoti juos ir pasidžiaugti, jog Lietuvoje tiek daug kūrybingų, išmintingų ir darbščių jaunų žmonių.

Socialdemokratai visiems linki šilumos ir ramybės ateinančiais, 2016-aisiais metais.

Raminta-su-Daiva-ZakarauskieneNuotraukoje: LR Seimo narė Raminta Popovienė ir stipendininkės Karolinos Zakarauskaitės mama Daiva Zakarauskienė


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė