Raudondvario dvare pagerbti Kauno rajono gerovės kūrėjai

Raudondvario dvare pagerbti verslininkai, 2013 metais svariausiai prisidėję kuriant Kauno rajono gerovę. Meras Valerijus Makūnas skulptoriaus Marijaus Petrausko ir architektės Violetos Beigienės iš metalo ir akmens sukurtas skulptūrines kompozicijas ir padėkos raštus įteikė šešių įmonių vadovams.

Už didžiausią indėlį į Kauno rajono biudžetą apdovanotas Kumpių kaime įsikūrusios transporto įmonės „Baltic Transline“ generalinis direktorius Mindaugas Veselis. Bendrovės krovinių gabenimo tinklas yra išplėtotas Vakarų Europoje, Skandinavijoje, Baltijos ir NVS šalyse, o pardavimų pajamos siekia beveik 136 mln. litų.

UAB „Via Baltica Dvaras“ direktoriui Vytui Čičeliui padėkota už pastangas atnaujinant kultūros paveldo objektą – Raudondvario dvaro oranžeriją.  Prieš 170 metų Benedikto Emanuelio Tiškevičiaus statyta 800 kv. m plotą užimanti oranžerija ne kartą buvo rekonstruota pagal įvairių laikmečių architektūros stilistiką. Šiandien verslininko ir savivaldybės pastangomis atgijusi oranžerija virto pokylių, ypatingų svečių priėmimo vieta. Čia lankosi ambasadoriai, ministrai, rengiamos šventės bendruomenėms, vyksta vestuvės, pokyliai.

Už įgyvendintus gamtosaugos projektus prizas įteiktas „Kauno energijos“ generaliniam direktoriui Rimantui Bakui. Ši bendrovė vykdo harmoningą plėtrą, rūpindamasi taršos prevencija ir įgyvendindama priemones, mažinančias energetikos objektų įtaką aplinkai.

Siekdama didinti šilumos gamybos efektyvumą, mažinti iškastinio kuro poreikį, taip pat aplinkos taršą, bendrovė diegia biokuro deginimo įrenginius sau priklausančiuose šilumos gamybos šaltiniuose. Biokuras jau naudojamas Ežerėlio, Girionių ir Noreikiškių katilinėse. Dūmams nuo kietųjų dalelių išvalyti Ežerėlio ir Girionių katilinėse įrengti ciklonai.

Šiuo metu Kauno rajone bendrovė vykdo du stambius biokuro deginimo įrenginių statybos projektus. Statomi du 3,5 ir 4 MW galios katilai Ežerėlyje ir Noreikiškėse. 

Už naujų darbo vietų kūrimą padėka ir prizas įteiktas „Vilkijos gijos“ direktoriui Valdui Pacevičiui. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Kauno teritorine darbo birža, dalyvauja profesinio mokymo priemonėse.

Daug šiltų žodžių meras Valerijus Makūnas išsakė bendrovės „Baltisches Haus“ vadovams. Ši kompanija ne tik stato modernius prekybos centrus, kuria naujas darbo vietas, bet ir svariai prisideda prie Kauno rajono gerovės kūrimo.

Šiemet „Baltisches Haus“ Raudondvaryje pastatė „Iki“ prekybos centrą, į kurį investavo 4 mln. litų ir sukūrė 26-ias naujas darbo vietas. Investuotojų dovana vietos bendruomenei – šalia Raudondvario gimnazijos už 300 tūkst. litų pastatytas sporto aikštynas. Įmonė taip pat yra finansiškai parėmusi transporto žiedo statybą Noreikiškėse, kitus objektus.

„Jūsų bendrovė įsiliejo į Kauno rajono gyvenimą kaip socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Nuoširdžiai dėkoju jums už nesavanaudiškumą”, – “Baltisches Haus” statybų ir eksploatacijos skyriaus vadovui Ignui Grigarui dėkojo meras Valerijus Makūnas.

Prieskoniais prekiaujanti UAB „Sauda“ –  viena sparčiausiai augančių Kauno rajono įmonių, jos vadovui Arūnui Mikšiūnui įteiktas prizas už sėkmingą verslo plėtrą. Šios bendrovės darbuotojai persikėlė į naują gamybinį pastatą, į jo statybas ir įrangą investuota 5 mln. Lt.  2013 metų „Saudos“  planas – 20 milijonų litų apyvarta.

Valerijus Makūnas džiaugiasi plėtojama partneryste su verslu, nes tai, pasak jo, padeda spręsti daug problemų. “Lenkiuosi tiems vadovams, kurie mato ne tik pelną, bet, pirmiausia, žmogų, tiems, kurie įsiliejo į mūsų bendruomenę, jausdami atsakomybę už šio krašto ateitį”, – dėkojo verslininkams meras.

Verslininku apd 2013 A

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė