Robotikos lyderiai atvyksta į Kauno rajoną

Spalio 16 d. (penktadienį) į Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusią „Elintos” įmonę atvyksta vienos pirmaujančių kompanijų pasaulyje automatizacijos srityje „Fanuc“ atstovai.

Įmonėje svečiuosis „Fanuc Robots Denmark“ pardavimų vadovas Tommy Madsenas ir techninės priežiūros inžinierius Danielis Jorgensenas.

„Elintos“ generalinis direktorius Vytautas Jokužis pasakojo, kad svečiai atveš nedidelę robotų ekspoziciją, be to, visą dieną vyks mokymai įmonės inžinieriams.

1956 metais Japonijoje įkurta „Fanuc“ sparčiai vystėsi ir tapo pasauline kompanija. Dabar per metus ji pagamina daugiau kaip 5 tūkst. pramoninių robotų, o metinė apyvarta siekia apie 6 mlrd. JAV dolerių.

“Elinta” ketina atstovauti „Fanuc“ Baltijos šalyse. Tai labai svarbus žingsnis Lietuvos technologijų sektoriuje. Jau pasirašyta pirmoji pramoninių robotų tiekimo sutartis su “Mondelez”.

Robotikos ekspoziciją ketina apžiūrėti ir LR Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Tądien Vyriausybės vadovas domėsis Kauno LEZ plėtros problemomis, dalyvaus Raudondvario menų inkubatoriaus atidarymo iškilmėse.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė