Skirkite 1 proc. pajamų mokesčio LSDP Kauno rajono skyriui

Jau ne vienerius metus piliečiai turi galimybę paremti visuomenines organizacijas, fondus ir kitus paramos gavėjus, jiems skirdami 2 procentus savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GMP).

Šių metų sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimai. Nuo šiol gyventojai turi teisę papildomai skirti 1 procentą praėjusiais metais sumokėto pajamų mokesčio politinėms partijoms ir taip išreikšti savo politinę valią bei paremti partijų veiklą. Jeigu Jums artimos LSDP idėjos, kviečiame nelikti abejingais ir paremti partijos Kauno rajono skyriaus veiklą.

Patogiausias būdas prašymą pateikti internetu per Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtą Elektroninio deklaravimo sistemą, užpildant naujos redakcijos formą – FR0512 (versija 02). Informuojame, kad šioje formoje dėl 1 procento skyrimo partijai, skiltyje „E3 Mokesčio dalies paskirtis“ reikia užrašyti LSDP skyriaus miesto ar rajono pavadinimą, pvz. Kauno rajonas, nes pagal šį užrašą bus skirstomos sukauptos lėšos. Prašymo pildymo pavyzdį rasite čia.

Prašymo forma (ją rasite čia) taip pat gali būti pildoma ir ranka. Jei jums patogesnis šis variantas, atminkite: forma pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu, didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis. Visi skaičiai ir raidės turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, o nepildomi laukeliai paliekami tušti. Užpildę deklaraciją,  pristatykite ją asmeniškai į teritorinį Mokesčių inspekcijos skyrių arba nusiųskite paštu, adresu VMI prie FM Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, LT-66402 Druskininkai), tačiau į vieną voką galite įdėti tik vieną formą. 

Primename, jog gegužės 1 d. yra paskutinė diena Mokesčių inspekcijai pateikti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį politinėms partijoms.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė