Socialdemokratai kartu su kitomis opozicinėmis frakcijomis kreipėsi į Prezidentę dėl įstatymų vetavimo

Socialdemokratų partijos frakcija kartu su TS-LKD, Liberalų sąjūdžio, “Tvarkos ir teisingumo”, Mišrios Seimo narių grupės frakcijomis kreipėsi į LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kad vetuotų paskutinę Seimo pavasario sesijos dieną priimtus įstatymus, susijusius su sveikatos priežiūros įstaigų pertvarka.

“Kreipėmės į Prezidentę, tikėdamiesi, kad ji pasinaudos savo veto teise, įvertindama, kad “buldozeriu” skubos tvarka Seime žmonėms priimti jautrūs įstatymai  ne tik valdančiųjų daugumai pažeidžiant Seimo statutą, bet ir atimant teisę pacientams pasirinkti, o savivaldybėms pasirūpinti savo gyventojų sveikata”, – sako kreipimąsi pasirašęs Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnas Juozas Olekas.

Kreipimesi į Dalią Grybauskaitę prašoma vetuoti Seime skubos tvarka priimtus sveikatos priežiūros įstaigų pertvarką reglamentuojančius įstatymus todėl, kad besikreipiančių frakcijų atstovų manymu, buvo šiurkščiai pažeidžiant įstatymų leidybos procedūras. Be to, prašoma įvertinti ir tai, kad ne viena priimtų įstatymų nuostata galimai prieštarauja Konstitucijai, konkrečiai – konstitucinės teisinės valstybės principui.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė