Socialinės medijos „-“ galimybės?

2016 m. gegužės  19 d. LSDP Kauno rajono skyriaus būstinėje vyko susitikimas su žurnalistu, radijo laidų autoriumi ir vedėju Ginu Dabašinsku bei LSDJS pirmininku Ramūnu Buroku. Į susitikimą atvyko gausus būrys bendraminčių: Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, vicemeras Kęstutis Povilaitis, LSDJS valdybos narė Vilma Barišauskaitė, LSDJS Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Mantas Karanauskas, LSDJS Kauno rajono skyriaus nariai bei kiti svečiai.

Šiandien pasaulį iš dalies kuria socialinės medijos. Dažnai manoma, kad medijos yra neutralios, lyg jos neturėtų įtakos ar galios, tačiau taip nėra. Populiarioji kultūra perduoda įvairias žinias naudodamasi simboliais, vaizdais, įsitikinimais. Tai vaidina ypač svarbų vaidmenį formuojant žmonių elgesį, kadangi jie vis daugiau laiko praleidžia socialiniuose tinkluose. Kaip atskirti socialiniuose tinkluose kas yra fantazija, o kas tikra? Kaip nepasimesti gausybėje informacijos?

Susitikimo metu Ginas Dabašinskas kalbėjo apie socialinių tinklų dinamiką kasdienybėje, ką gali nulemti socialiniai tinklai ir asmeninės paskyros juose. Ramūnas Burokas papasakojo apie socialinių medijų teikiamas galimybes.

Gera diskusija priverčia mąstyti, gilintis, analizuoti. Po susitikimo diskusijos dalyviai dar ilgai nesiskirstė ir diskutavo, kaip atsirinkti, kas reikalinga informacijos gausoje, turėti savo nuomonę ir neprarasti savų vertybių, kaip neleisti, kad medijos mumis manipuliuotų.

Puikiai bei turiningai praleistas laikas, nuoširdi bendravimo atmosfera – energijos užtaisas, kuris skatina norą toliau tobulėti.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė