Stipendija gabiai Kauno rajono studentei

Inga Baranauskaitė – Ringauduose gimusi ir trijų vaikų šeimoje augusi gabi Kauno rajono studentė. Jau ketvirtus metus ji kremta mokslus Kauno technologijos universitete, Ekonomikos studijų programoje pasirinkusi Turizmo ekonomiką. Paskatinti šią talentingą merginą, prisidėti prie jos studijų atvyko LR Seimo narys Antanas Nesteckis, įteikęs Ingai 500 litų stipendiją.

A. Nesteckis linkėjo būsimajai turizmo specialistei ne tik sėkmingai pabaigti mokslus, bet ir realizuoti save ne kur kitur, o gimtajame Kauno rajone. „Jau ne vienerius metus mūsų rajone vykdomi į turizmą orientuoti projektai, pritraukiama vis daugiau svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, skatinama kokybiškai aktyviai leisti laisvalaikį. Manau, kad būtų galima dar intensyviau populiarinti gražiausias rajono vietas, ypač tarp jaunų žmonių – studentijos“, – kalbėjo Seimo narys.

Dovaną – reprezentacinę knygą apie Kauno rajoną – Ingai įteikė ir meras Valerijus Makūnas, atkreipęs dėmesį, kad rajonui reikia gabių ir aktyvių jaunų žmonių.

Kaip sakė pati stipendininkė, nors kol kas jos veikla yra labiau susijusi su išvykstamuoju turizmu, tačiau ją pačią labiau vilioja ir traukia atvykstamasis turizmas: „Norisi pritraukti kuo daugiau užsienio svečių, parodyti, kokie lobiai slypi mūsų Lietuvoje, kokia ji graži ir įvairialypė“.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė