Tapkite rėmėjais

 

MIELI LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAI,

 

kviečiame tapti LSDP Kauno rajono skyriaus deleguotos kandidatės – Ramintos Popovienės, patekusios į LR Seimo rinkimų antrąjį turą, rėmėjais.

Iki spalio 27 d. 1 val. Jūs galite paaukoti 39,99 Lt (40 litų be 1 cento) paprasčiausiai pervedę šią sumą į nurodytą sąskaitą. Tai didžiausia suma, kuria įstatymai leidžia paremti nepateikus deklaracijos. Tas pats žmogus aukoti šią sumą gali tik vieną kartą.

Jei pageidautumėte paremti didesne suma – nepamirškite, kad galima paaukoti ne daugiau nei 10 procentų savo praėjusių metų deklaruotų pajamų. Šiuo atveju, jei dar nepildėte 2011 metų pajamų deklaracijos Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, tai reikėtų padaryti prieš pervedant paramą. Maksimali aukojama suma negali būti didesnė nei 21 750 litų.

Aukotojas privalo nurodyti asmens kodą ir gali mokėti tik asmeniškai (iš jo sąskaitos negali būti aukojama už kitą asmenį).

REKVIZITAI:

Ramintos Popovienės – AB DNB bankas, sąskaita Nr. LT 69 4010 0425 0309 0833

Jūsų parama – suteiktos aukos – palaikymo ir paramos LSDP išraiška, galimybė kandidatei laimėti rinkimuose ir atstovauti Kauno rajoną.

PLAČIAU APIE AUKAS

Taip pat pasiteirauti galima tel. 8 37 385072, el. paštu – lsdpkr@gmail.com


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė