Taryba išlydėjo naujuosius Seimo narius

Buvusi Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė antradienį vykusiame rajono tarybos posėdyje sulaukė padėkos žodžių ir linkėjimų. Kauno-Kėdainių rinkimų apygardos rinkėjų pasitikėjimą pelniusi politikė palieka savivaldybę ir jau lapkričio 16 dieną dalyvaus pirmajame naujosios kadencijos LR Seimo posėdyje.

„Šiandien man ir džiugu, ir truputį liūdna. Džiaugiuosi Ramintos sėkme, tačiau gaila, kad netenkame vieno geriausio mūsų komandos nario“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, palinkėjęs politikei gilintis į visos Lietuvos problemas, tačiau nepamiršti ir Kauno rajono.

„Stengsiuosi dirbti taip, kad pateisinčiau man suteiktą pasitikėjimą. Tačiau gerų rezultatų galima pasiekti tik tada, kai viena kryptimi dirba visos valdžios grandys – Seimas, Vyriausybė, savivalda. Viliuosi, kad mano darbas Seime pasitarnaus ir Kauno rajono žmonėms, visada galvosiu apie juos, nes jaučiuosi jiems atsakinga“, – kalbėjo R. Popovienė.

Vakarykštis posėdis buvo paskutinis ir šios Tarybos nariui, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkui, Antanui Nesteckiui, kuris, palikęs Kauno rajono tarybą, pradeda darbus Seime. Posėdžio metu kolegos iš įvairių partijų naujiesiems Seimo nariams linkėjo sėkmės ir prasmingų darbų Lietuvos ir Kauno rajono labui.

 KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė