Už Vilkijos gražinimą “­−” mero ir seniūno padėkos

Sausio 24 dienos vakarą Vilkijos kavinėje „Pasagėlė“ aidėjo muzika ir sveikinimo žodžiai – čia vyko bendruomenei nusipelniusių asmenų pagerbimo vakaras.

„Vilkija yra gražiausia vieta ne tik panemunėje, bet ir visoje Lietuvoje. Vis dėlto svarbiausia, kad čia gyvena darbštūs ir labai draugiški žmonės, vienas be jūsų būčiau niekas”, – kreipdamasis į susirinkusiuosius kalbėjo Vilkijos seniūnas Leonardas Deglius.

Pernai Vilkijoje įvyko nemažai permainų: Tulpių gatvėje pastatyta moderni katilinė, sutvarkyti kai kurie šaligatviai, parkas. Dabar pasigrožėti nuo Vilkijos šlaitų atsiveriančiais vaizdais galima iš įrengtų apžvalgos aikštelių, kurias jungia laiptai, o pasivaikščioti galima 800 metrų nusidriekusiais pėsčiųjų takais.

Seniūnas džiaugėsi, kad pagaliau palei Nemuną išvalyti brūzgynai, kurie daug metų gožė unikalų apylinkių kraštovaizdį, atsirado skulptūrų, suolelių, šiukšlių dėžių.

Vilkijos atgimimu džiaugėsi ir į padėkos vakarą atvykę svečiai: Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Administracijos direktorius Ričardas Pudževelis bei jo pavaduotojas Kęstutis Povilaitis.

„Visada malonu lankytis Vilkijoje, mes didžiuojamės jūsų bendruomene”, – kalbėjo meras. Jis pabrėžė, kad visi susirinkusieji prisidėjo gražindami savo kraštą ir yra verti didelės pagarbos, tačiau išskyrė kelis asmenis, kurie praėjusiais metais pasižymėjo labiausiai.

Kauno rajono meras įteikė padėkas ilgamečiam „Giraitės vandenų“ Vilkijos padalinio vadovui Stanislovui Zumarui, UAB „Aplinkos darbai“ direktoriui Arūnui Kasparavičiui, Vilkijos girininkijos girininkui Regimantui Vyšniauskui ir UAB „Ecowood“ direktoriui Giedriui Leliūgai.

„Esate brandi, tvirta bendruomenė, todėl neabejoju, kad darbai Vilkijoje nesustos, o mes, savivaldybės atstovai, stengsimės jums visokeriopai padėti“, – patikino V. Makūnas.

Vilkijos bendruomenę laimino ir linkėjo sėkmės Šv. Jurgio parapijos klebonas Virgilijus Dudonis. Vakaro metu buvo skelbiamos šmaikščios nominacijos, keliami tostai, skambėjo atlikėjos Andželikos dainos.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė