Užkarpatę pasiekė dar viena Kauno rajono pagalbos siunta

Kauno rajono savivaldybė jau trečią kartą vyko į Užkarpatės apskrities sostinę Užhorodą su humanitarine pagalba. Šįkart savo partneriams savivaldybė nuvežė du didelius autobusiukus maisto, kuprinių, palapinių ir kitų būtiniausių prekių. Paramą vežė Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas.

„Nuo Rusijos invazijos į Ukraina mūsų broliai lietuviai nuoširdžiai rėmė mūsų valstybę tarptautiniu lygiu, o mūsų partneriai – Kauno rajono savivaldybė – su humanitarine misija atvyksta pas mus nebe pirmą kartą. Esame jiems dėkingi ne tik už paramą, bet ir palaikymą“, – sakė Užkarpatės apskrities tarybos pirmininkas Volodymyras Chubirko.

Nuo karo pradžios savivaldybė partneriams siuntė vaistus, medicininę įrangą, maisto produktus, dovanojo visureigį, greitosios pagalbos automobilį.

Šią vasarą Užkarpatės kariuomenės 128-osios brigados karių vaikams savivaldybė suorganizavo dešimties dienų stovyklą Pypliuose. Šiuo metu tos pačios brigados karių vaikai ilsisi reabilitacinėje ligoninėje „Žibutė“. 12 vaikų ir juos lydinti pedagogė Svetlana atvyko prieš savaitę ir prabus sanatorijoje dar savaitę. Reabilitacijai atvyko 13-17 metų vaikai: 5 mergaitės ir 7 berniukai.

Šiandien vaikus aplankė ir dovanų nuvežė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Vaikai pasakojo merui, kad ilsėtis Kačerginėje jiems labai patinka. Iš ryto jie mokosi nuotoliniu būdu, po pietų jų laukia reabilitacija, įvairios išvykos. Vaikai jau spėjo aplankyti Kauną, Zapyškį, taip pat jų laukia ekskursijos į Raudondvarį, Trakus.

„Kauno rajono savivaldybė su Užkarpatės apskritimi bendradarbiauja jau aštuonerius metus. Mes solidarizuojamės su jūsų tauta ir tikime, kad karas greitai baigsis“, – sakė meras. Į mero atsisveikinimo žodžius „Slava Ukraini“, vaikai vienbalsiai atsakė: „Herojam slava”. 


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė