Valerijus Makūnas yra trečias „Veido“ paskelbtame šalies merų reitinge

Žurnalas „Veidas“ jau ketvirtą kartą paskelbė daugiausia naudos savo miestams ir rajonams duodančių merų reitingą. Žurnalas apklausė Lietuvos savivaldybių merus ir dar daugiau nei 130 aukščiausio rango valstybės tarnautojų ir verslo organizacijų atstovų. Kauno rajono Meras Valerijus Makūnas – pateko į trejetuką geriausių Lietuvos merų.

Kaip teigia reitingo sudarytojai V. Makūno pakilimas į trečia vietą yra netikėtumas, tačiau nėra visiškas siurprizas – jis ir ankščiau patekdavo tarp geriausių Lietuvos merų, tačiau dar niekada nebuvo taip aukštai.

Pats Meras meras į šią naujieną sureagavo santūriai ir nenorėjo jos sureikšminti per daug. „Mes jau ne pirmus metus ryžtingai ir tikslingai dirbame Kauno rajono gyventojų labui. Todėl labai nenustebau sužinojęs šią naujieną, juk Kauno rajono savivaldybė ir pats regionas pirmauja pagal daugelį parametrų, įskaitant ir gyvenimo kokybę. Nors šis įvertinimas yra malonus, visgi man ir mano komandai yra daug svarbiau  gyventojų nuomonė ir įvertinimas. Itin malonu, kuomet lankantis bendruomenėse paprastas žmogus prieina, paspaudžia ranką ir padėkoja“ – teigė Valerijus Makūnas.

Puikius rezultatus reitinge demonstravo ne tik Kauno rajono meras, tačiau ir Lietuvos Socialdemokratų partija. Tarp dešimties geriausių Lietuvos merų – net trys socialdemokratai. Pirmą vietą užėmė Neringos meras – Antanas Vinkus, kuris anot žurnalo „Veidas“ – „turintis daugiausiai įkvepiančių originalių minčių ir idėjų, kaip gerinti kraštiečių gyvenimą, skatinančiu verslo plėtrą, visokeriopą vietos bendruomenės saugumą, diegiantis komfortišką infrastruktūrą, puoselėjantis kultūrą, plėtojantis laisvalaikio ir turizmo verslą, garsinantis atstovaujamą savivaldybę, vykdantis savo viešai duotus pažadus ir išsikeltus tikslus, nesiblaškantis ir įkvepiantis vietos žmonėms tikėjimo savo savivaldybės ateitimi.  Tuo tarpu penktoje vietoje įsitaisė Utenos rajono meras – Alvydas Katinas


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė