Vandžiogalos mokyklos direktorius sulaukė sveikinimų

Pirmadienį Vandžiogalos vidurinės mokyklos direktorius Algirdas Šiušas sulaukė Kauno rajono savivaldybės mero, LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininko Valerijaus Makūno vizito.

Į direktoriaus kabinetą meras įžengė su gėlių puokšte rankoje ir sveikinimu nuo LSDP pirmininko Algirdo Butkevičiaus 55-ojo gimtadienio proga.

Įdomu tai, kad LSDP lyderis ir Vandžiogalos grupės pirmininkas gimė beveik tuo pat metu: Algirdas Butkevičius – lapkričio 19-tąją, Algirdo Šiušo pase įrašyta lapkričio 17-oji.

Sveikindamas Algirdą Šiušą, V.Makūnas dėkojo už ilgus metus, atiduotus Vandžiogalos mokyklai ir bendruomenei.

Į šį daugiatautį Kauno rajono miestelį A.Šiušas atsikėlė 1983 metais, ką tik baigęs Vilniaus pedagoginio instituto (dabar Lietuvos edukologijos universiteto) Istorijos pedagogikos fakultetą.

Iš pradžių dirbo mokytoju, čia sukūrė šeimą ir ilgam įleido šaknis. Nuo 2001 metų ėmė vadovauti mokyklai. Šalia tiesioginio darbo, A.Šiušas nemažai energijos skiria telkdamas politinei veiklai vietos socialdemokratus.

Valerijus Makūnas ir Algirdas Šiušas daugiausia kalbėjosi apie galimybes renovuoti mokyklą ir apie tai, kokios pagalbos labiausiai reikėtų miestelio bendruomenei.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė