Vilkijoje virė paplūdimio tinklinio aistros

Rugpjūčio 25 d. Vilkijoje būriavosi sporto aistruoliai. Jie dalyvavo ir stebėjo gražia tradicija tapusį Vilkijos paplūdimio tinklinio čempionatą. Ketvirtajame atvirame čempionate dalyvavo aštuonios komandos iš Kačerginės, Vilkijos, Čekiškės, Raudondvario ir Kauno.

„Stengiamės, kad čempionatas išlaikytų tradicijas ir kasmet pritrauktų vis daugiau dalyvių. Juk tokie renginiai propaguoja sveiką gyvenimo būdą, suaktyvina jaunimą, sutelkia bendruomenę ir skatina ją dar artimiau bendrauti“, – sakė Vilkijos bendruomenės centro „Vilkijos atgimimas“ atstovas ir Vilkijos valtinės savininkas Algirdas Unikauskas.

Šiemet renginyje dalyvavo įvairaus amžiaus atstovai nuo aštuonerių iki 55 metų. Jie atstovavo ne tik Kauno rajonui (dalyvavo net trys Vilkijos komandos, svečiai iš Kačerginės, Čekiškės, Raudondvario), bet ir Kaunui. Iš Kauno į Vilkiją susirungti tinklinio aikštelėje atvyko net dvi komandos. Anot organizatorių, siekiama čempionatą rengti atvirą – jame gali dalyvauti visi norintys, o geografinė padėtis čia nėra svarbi. Atvirkščiai, kuo daugiau dalyvių, tuo kova tampa įdomesnė.

Šiais metais pirmą kartą istorijoje pirmą vietą paplūdimio tinklinio čempionate laimėjo vilkijiečiai. Antra vieta atiteko daugkartiniams čempionams iš Raudondvario, o trečios vietos nugalėtojų medaliai buvo kabinami kauniečiams, sudariusiems „Rotyvos“ komandą.

Pasibaigus čempionatui, jo dalyviams ir žiūrovams gerą nuotaiką dovanojo „Ugnies šokio“ fakyrai.

Renginį organizavo Vilkijos seniūnija, Vilkijos bendruomenės centras „Vilkijos atgimimas“, Vilkijos valtinė ir Vilkijos kultūros centras.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė