Vilkijos biblioteka persikėlė į naujas patalpas

Ketvirtadienį Vilkijoje įvyko kukli, tačiau bendruomenei svarbi šventė: miesto biblioteka persikėlė į naujas, jaukesnes patalpas.

Biblioteka nuo šiol veiks Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centro kaimynystėje. Bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė ir Zita Ruzgienė sakė, kad naujos patalpos nėra labai didelės, bet gerokai jaukesnės už senąsias.

Į šventę atvykę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir jo pavaduotojas vilkijietis Jonas Gurskas pasidžiaugė, kad per Nepriklausomybės laikotarpį pavyko išsaugoti 30 Kauno rajono viešosios bibliotekos filialų.

Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė Irena Stančiauskienė pastebėjo, kad Vilkijos filiale nuoširdžiai puoselėjamos  kultūros  tradicijos, ugdomas  gyventojų informacinis raštingumas, vykdomos švietėjiškos programos. Biblioteka bendradarbiauja su Vilkijos gimnazija, A. ir J. Juškų muziejumi.

Filialas turi  beveik 500 skaitytojų, o per metus čia apsilanko virš 7 tūkst. lankytojų.  Bibliotekos ištekliai – 9 tūkst. vienetų  siekiantis dokumentų fondas, periodiniai leidiniai vaikams ir suaugusiems, viešojo interneto prieiga, žaisloteka, kompiuterizuotos penkios vietos skaitytojams.

Bibliotekoje daug dėmesio skiriama krašto šviesuoliams – dailininkėms I. Petravičienei ir M. Šimakauskienei, fotomenininkui L. Rebzdžiui ir kitiems.

Kitąmet Vilkijos bibliotekoje bus atnaujinti kompiuteriai, įdiegtos IT programos, padėsiančios organizuoti naujas edukacines veiklas.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė