Braziūkuose kūrė meniškos šeimos

Idiliškoje Zapyškio seniūnijos gamtos apsuptyje, Braziūkų kaime, bendruomenė „Indrajos namai“ jau ketvirtą kartą sukvietė kūrybingas šeimas į respublikinį menininkų plenerą „Braziūkai 2012“. Tris dienas vykusiame renginyje dalyvavo per devynias dešimtis žmonių, skleidėsi tapybos ir fotografijos menas, į linksmą ratelį kvietė liaudies muzika ir šiuolaikiniai šokiai, patekėjusią saulę sveikino jogos užsiėmimų dalyviai, savo kojomis Zapyškio miškus matavo šiaurietiško ėjimo entuziastai.

Kaip visada plenere kūrė ir didelis, ir mažas – visi darbai garbingai rikiavosi nuo lietaus juos slepiančioje palapinėje. Įamžinti autentišką Braziūkų dvasią, užfiksuoti paskutines besibaigiančios vasaros akimirkas šiemet buvo pakviestos ir „Fotografuojančių moterų klubo“ narės, kurios plenero dalyviams ir svečiams dovanojo ir savo darbų parodą.

Apžiūrėti plenero kūrėjų darbus, pabūti su kuriančiomis šeimomis, išgerti ant laužo virtos arbatos ir pašokti liaudies šokių ratelį paskutiniąją renginio dieną, sekmadienį, atvyko ir šio plenero globėjas, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas su žmona Aurelija Makūniene. Pintinę vaisių braziūkiečiams padovanojusi Administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė palinkėjo, kad graži plenero tradicija negestų ir kasmet į Braziūkus pritrauktų vis daugiau kūrėjų iš visos Lietuvos.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė