Ežerėlyje vyko naktinė krepšinio puota

Šiltą ir gražų rugpjūčio 25-osios vakarą į Ežerėlį sugužėjo gausybė krepšinio mylėtojų. Jau trečią kartą rengiama krepšinio šventė – naktinis Ežerėlio krepšinio turnyras „Ežerėlis 2012 Mero taurei laimėti“ – šiemet sukvietė krepšinio komandas ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninės Latvijos. Netradiciniame krepšinio turnyre dalyvavo 18 komandų iš Latvijos (dvi komandos), Jonavos bei Kauno rajono (Ežerėlio, Šlienavos, Zapyškio, Babtų, Kačerginės, Lapių, Neveronių, Garliavos ir Vandžiogalos seniūnijų komandos bei „Darbiečio“ ekipa).

Į krepšinio puotą susirinkusiuosius sveikino šventės globėjas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Tarybos nariai Antanas Nesteckis ir Gediminas Mačiulaitis, mero pavaduotojas Antanas Makarevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojai Raminta Popovienė ir Kęstutis Povilaitis, Kauno rajono Vietos veiklos grupės pirmininkas Vytautas Zubas, Garliavos sporto centro direktorius Marius Norvaiša, Ežerėlio seniūnijos įmonių bei įstaigų vadovai. Garsiausių plojimų sulaukė į svečius atvykę Kauno rajono moterų krepšinio komandos „Sirenos“ žaidėja Erika Liutkutė bei kačerginietis, Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos žaidėjas, Adas Juškevičius.

Naktinį Ežerėlio krepšinio turnyrą pradėjo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos šokėjos (vad. S. Dambrauskaitė), kurios žiūrovus linksmino iki pat vidurnakčio. Su dovanomis ir nuoširdžiais sveikinimo žodžiais atvyko visa Kauno rajono savivaldybės administracija. Apsikeitęs reprezentacinėmis dovanomis su Lavijos ekipomis, meras pasidžiaugė Kauno rajono sportininkų pasiekimais, aktyvia Ežerėlio bendruomene ir pažadėjo, kad kitąmet šis turnyras vyks ant atnaujintos ir standartus atitinkančios dangos.

Aidint sirgalių sirenoms, teisėjų švilpukams, garsiai skambant būgnams bei plojimams, renginio vedėja Živilė Girdauskaitė iškilmingai paskelbė Naktinio krepšinio turnyro „Ežerėlis 2012 Mero taurei laimėti“ pradžią. Nuo tos akimirkos krepšinio aikštelėje užvirė bekompromisė kova, azartiškas bei labai atkaklus žaidimas. Tik jau gerokai po vidurnakčio, apie 2 valandą nakties, paaiškėjo Mero taurių komandos laimėtojos bei sidabro ir bronzos medalių prizininkai. Veteranų grupėje I vieta ir Mero taurė atiteko Ežerėlio komandai, II vieta ir sidabro medaliai Neveronių II komandai, o III vieta ir bronzos medaliai –

Neveronių I komandai. Jaunimo grupėje I vieta ir Mero taurė atiteko Latvijos „Dartija“ komandai, II vieta ir sidabro medaliai Jonavos komandai, o III vieta ir bronzos medaliai – „Ratautai“ Ežerėlio komandai.

24 valandą buvo paskelbta turnyro pertraukėlė, kurios metu gražiausias savo dainas atliko roko grupė iš Ežerėlio „Freak family“ (vad. G. Kuzmickaitė). Netrukus visi buvo paraginti užversti galvas į žvaigždėtą dangų, kurį nutvieskė įspūdingi fejerverkai. Po netradicinės „minutės pertraukėlės“ krepšinio aikštelėje vėl tęsėsi kova, o sirgaliai, svečiai ir visi kiti šios krepšinio šventės dalyviai galėjo įsiamžinti ir čia pat gauti nuotrauką improvizuotoje fotoateljė, išalkusieji galėjo įsigyti kibinų, paragauti čia pat ant laužo verdamo sultinio, o visi komandų žaidėjai po turnyro buvo vaišinami gardžiausia savanorių išvirta koše.

Naktinis krepšinio turnyras „Ežerėlis 2012 Mero taurei laimėti“ šiemet buvo kaip niekad gausus svečiais, komandomis dalyvėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Renginio metu susirinkusiesiems buvo pasiūlyta gausybė atrakcijų, o krepšinio sirgalių dainos skambėjo iš naujutėlaitės garso aparatūros. Prie profesionalaus krepšinio puotos organizavimo daug prisidėjo Ežerėlio pramogų ir sporto klubo „Ežerietis“ laimėtas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai projektas „Sportinės veiklos plėtra Ežerėlio gyvenvietėje“ bei Kauno rajono savivaldybės parama.

Aktyvi Ežerėlio bendruomenė šiemet jau trečiąjį kartą surengė įsimintiną renginį ne tik ežerėliečiams, svečiams iš Kauno rajono bei Jonavos, bet ir dviems komandoms iš Latvijos, Bauskės regiono. Krepšinio aikštėje virusios aistros buvo girdimos net ir gretimose seniūnijose, o komandų žaidėjų nuoširdžios šypsenos ir teigiamos emocijos ilgam įsirėžė ne tik organizatorių, bet ir kiekvieno turnyro dalyvio atmintin.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė