Įteikti kelialapiai į kitą gyvenimo etapą

Tradicinės Babtų gimnazijos absolventų išleistuvėse šiemet buvo paženklintos dviem 62 – liepos 13 d., penktadienį, atestatai įteikti ir atsisveikinta su šešiasdešimt dviem šešiasdešimt antros laidos abiturientais.

Jaudinančios tradicinės abiturientų eitynės per Babtų miestelį į Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto salę šiemet tapo tarptautinio renginio dalimi. Eitynių dalyviams ir visiems susirinkusiems miestelio centre dainavo ir šoko šventės „Baltų vainikas – II“ dalyviai – svečiai iš Latvijos.

„Nesvarbu kur studijuosite, kokią specialybę įgysite, tačiau užbaigę mokslus, grįžkite į Kauno rajoną. Čia esate visada laukiami“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jis kartu su Administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popoviene abiturientams įteikė atestatus.

Absolventus taip pasveikino ir gabiausiems dovanų  įteikė Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai Audronė Navickaitė ir Romas Majauskas, Babtų klebonas Gintas Rumševičius, Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės sodininkystės ir daržininkystės instituto direktorius Česlovas Bobinas, seniūnas Jonas Praškevičius, svečiai iš Latvijos, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo atstovė  R. Popovienė.

Sėkmės naujame gyvenimo etape linkėjo gimnazijos direktorius Vidas Mikalauskas, abiejų klasių auklėtojos, tėvelių ir net senelių atstovai.

Tradiciniame renginyje ir  šiemet būta naujovių – gavę kelialapius į kitą gyvenimo etapą Babtų gimnazijos absolventai, sugalvoję svajones, į vakarėjantį dangų paleido 62 balandžius.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė