Kauno apskrityje vyko pirmasis LSDJS forumas

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) gegužės 18 d. suorganizavo šiais metais pirmąjį forumą, skirtą Kauno apskrityje savo veiklą vykdantiems LSDJS skyrių nariams.

Pirmojo forumo dalyvius sveikino Seimo narys Antanas Nesteckis, pabrėždamas, jog jaunimo skyrių veikla regionuose yra be galo svarbi, formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką bei skleidžiant socialdemokratines vertybes visuomenėje.

Kauno apskrities forume dalyvavo Birštono, Jonavos r., Kauno m., Kauno r. ir Kėdainių r. skyrių atstovai. Renginio metu kartu su Seimo Pirmininko pavaduotojo patarėja Morta Vidūnaite jie diskutavo apie socialdemokratijos ideologiją.

Sveikindamas visus forumo dalyvius ir svečius, LSDJS pirmininkas Ramūnas Burokas dalinosi patarimais, kaip komandoje išgvildentos ir sukurtos idėjos gali tapti realiais darbais. Lektorius Povilas Žarnauskas pateikė savo įžvalgas apie tai, kokios yra jauno žmogaus galimybės ir perspektyvos regionuose, o lektorius Nerijus Šėža renginio dalyvius mokė identifikuoti melą ir manipuliaciją politikoje.

„Toks forumas – labai reikalingas konkretaus regiono skyriams. Tai puiki galimybė ne tik susipažinti tarpusavyje, tačiau ir pasidalinti patirtimi, idėjomis, kelti aktualias problemas ir ieškoti būdų joms spręsti. Raginčiau kitų Lietuvos regionų, kuriuose forumai dar tik vyks, LSDJS skyrius kuo aktyviau dalyvauti, nes tai puiki galimybė augti, plėstis, tobulėti tiek pačiam skyriui, tiek kiekvienam jo nariui“, – sakė pirmojo apskrities forumo dalyvė, Jonavos skyriaus narė Birutė Steponavičiūtė.

LSDJS Kauno r. skyriaus pirmininkas Linas Žukauskas, kalbėdamas apie vykusį forumą ir veiklą jaunimo sąjungoje, nedaugžodžiauja: „Tai, ką mes darome šiandien ir dabar, lems tai, ką darysim rytoj ir vėliau, todėl turime aktyviai dalyvauti LSDJS veikloje ir visų pirma prisidėti prie mūsų organizacijos augimo ir stiprėjimo iš vidaus“.

Šiais metais yra numatyti dar keli tokie apskričių forumai LSDJS skyrių nariams, renginio turinį (temas) pritaikant prie narių poreikių ir interesų.

Forumo nuotraukų galeriją rasite čia.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė